אימון לשיפור הביטחון
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

אימון לשיפור הביטחון העצמי

כל הילדים נולדים עם ביטחון עצמי טבעי וסקרנות לגלות את העולם, אבל נסיבות שונות וגם חינוך סביבתי ומשפחתי מלמדים אותנו לפעמים ליישר קו עם ציפיות של אחרים, עם נסיבות שונות, עם הדרישות של החברה מאתנו. כל האמונות האלה מדירות אותנו בסופו של דבר ומשפיעות על הביטחון העצמי שלנו והדרך שבה אנחנו ומתבטאות ומגשימות את עצמנו. ביטחון עצמי קשור קשר הדוק מאוד לכל מה שאנחנו רוצות לעשות אבל לא מעזות. ביטחון עצמי הוא גם המפתח וגם הבסיס לכל מטלה או החלטה שאנחנו מקבלות בחיים, מהרגע שבו אנחנו מעזות לקחת צעצוע שחשקנו בו ליד ועד להינשא ולהקים משפחה, ללמוד מקצוע מסוים ו לקבל עבודה. אפילו ההחלטות שבין להיות שכירה ולהתקדם בסולם הדרגות או להיות עצמאית ובנות עסק משלך עד הצלחתו המלאה היא עניין של ביטחון עצמי בך, ביכולות שלך, ברצונות שלך ובזכותך להגשים את כל זה צעד אחר צעד.

ביטחון עצמי כניווט פנימי אצל כל אחד

ביטחון עצמי הוא מה שמדריך אותנו בחיים כמו מעין מתקן ניווט לווייני. הוא מחבר אותנו להחלטות שלנו ולתוצאות שלהן, ולכן מה שאינו נהנה מביטחון עצמי לא יתקיים, ומה שמפחיד אותנו בהשלכות שלו לא יבוא לידי ביטוי. אימון לשיפור ביטחון עצמי עוקב אחר הסיבות לחוסר ביטחון עצמי עד מקום מסוים מבלי לעכב או לשתק קבלת החלטות. כל ההגשמה העצמית של והשאיפות שלך בחיים שנעצרו או נתקעו בגלל ביטחון עצמי מועט מדי, יכולות לקבל תנופה חדשה ברגע שתקבלי אימון וליווי. תוכלי ללמוד לעשות צעד צעד, כיצד לשפר את קבלת ההחלטות שלך בחיים והגשמתן לשביעות רצונך מבלי להיבהל מהתוצאות.

ליווי ואימון אישי לביטחון עצמי

לפעמים, כשאת נמצאת בתוך הפלונטר הזה שבו לא ברור לך אם אכן הבעיה היא את או הביטחון העצמי שלך או הנסיבות שמכשילות אותך שלא באשמתך, חשוב לדעת שבתהליך לא מדברים על אשמה משום שהיא פוגעת יותר בביטחון העצמי שלך. לוקחים אחריות על התהליך ובאמצעות אימון לשיפור הביטחון העצמי מובילים ליציאה מהפלונטר ומהסבך הגדול שבו את נתונה, מבררים שלב שלב מה שייך ומה רלוונטי ומכינים מפת דרכים כיצד להמשיך מנקודה לנקודה. המסלול שתעברי בעזרת ליווי ואימון אישי לחיזוק הביטחון העצמי מלווה בתוצאות שאתן תתמודדי לא לבד. בחינת המעשים וההחלטות יעזור לך להבין כמה ביטחון עצמי יכול להיות לך ולקחת אחריות עליו מבלי להיבהל מהחשיבות ומהגודל של המעשים שתוכלי לעשות.

Share this post

גלילה לראש העמוד