שמות לילדים לפי נומרולוגיה
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

איך בוחרים שמות לילדים לפי נומרולוגיה?

אם אתם אוטוטו חובקים תינוק חדש, אתם בוודאי רוצים לבחור שם עבורו שיהיה עם משמעות אמיתית, כמו גם שאתם בוודאי רוצים  לבחור שם חזק שייגן עליו, יאדיר אותו ויתאם את אופיו.

כיום ישנם לא מעט שמות קלאסיים, ישנם שמות מקוריים, נדירים וכאלה שנהגו על ידי הורים בשל קבלת השראה מהסביבה ומהמקום בו הם נמצאים.

לעומת זאת, לנומרולוגיה יש כללים משלה (למידע נוסף) והיא יודעת כיצד לסמן את הדרך לבחירת שם לתינוק וזאת תוך מתן דגש אל מספרים תאריכים ותכונות סביבתיות.

מה זה נומרולוגיה?

כדי שתבינו איך אפשר לבחור שם על פי הנומרולוגיה, חשוב בתחילה שתבינו על מה מדובר. נומרולוגיה היא תורה אשר דוגלת בחישוב תאריכים וחישובים מתמטיים אשר מובילים לתשובות ותוצאות אמת.

השיטה בה משתמשים בנומרולוגיה לבחירת שם לתינוק, מערבת רוחניות עם מספרים ומבוסס על פי תורת פיתגורס אשר הגורסת כי לכל ספרה מ1 עד 9 ישנן תכונות משמעותיות. בכך, על פי תאריכי לידה, ניתן לבחור שמות לילדים או לפחות לאתר רעיונות טובים לשם מקורי עבור תינוק.

> הכירו את האתר של רמי שקלים שם תמצאו טיפים מעניינים

אז כיצד מחשבים?

על פי נומרולוגיה, חיבור של כל הספרות באמצעות חישוב תאריך הלידה שיכלול הוספת חודש הלידה, שנת הלידה ויום הלידה: ניתן לצמצם את התוצאה למספר אחד מ 1 עד 9 . בכך, אם הסיפרה שנותרה אחרי צמצום המסרים הפכה ל3 ניתן לבצע התאמה של שם לילד על פי משמעות ספרה זאת בנומרולוגיה. בכך מספקים מומחים תשובות תוך התבססות על תכונות אופי המתאימות למספרים על פי התורה.

בכך, אם ילד נולד בתאריך שהצטמצם לספרה 1 הרי שמדובר בילד יצירתי ומנהיג מלידה! ילדים שהשם שלהם יצטמצם לספרה 4 יהיו בעלי בטחון עצמי, וילדים עם הספרה 2 זקוקים לתמיכה ואהבה, כך ממשיכים לבדוק את המספרים מ 1 עד הספרה 9. בכך יכולים נומרולוגים כמו רמי שקלים לבצע התאמה של שם מתאים לילדכם, כמו שגם אתם, באמצעות מחשבון נומרולוגיה יכולים לעשות זאת לבד!

Share this post

גלילה לראש העמוד