פינות אוכל
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

פינות אוכל

אתם יושבים לאכול. היכן בדיוק אתם מתיישבים? מה מראה יש לשולחן עליו אתם מניחים את הצלחות? האם הכיסאות נוחים לכם? בכל בית יש פינת אוכל בה מתרכזות הארוחות. כמה חשוב שפינת האוכל תהיה נוחה ונעימה, שאפשר יהיה לשבת בנוחות וליהנות מהארוחה לצד יתר בני המשפחה.

פינות אוכל

האוכל והחוויה

אוכל הוא אמנם צורך פיסי מובהק. כזה שמהווה חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו. אבל לאוכל יש גם קונוטציות נוספות. כמו חוויה משפחתית, אווירה, פינוק, מענה לצרכים משתנים ועוד. ולכן כל מה שקשור לארוחות צריך להיות מתאים והולם. כך שהוא יאפשר לנו לספק לעצמנו את הצרכים שלנו וימלא אותנו בכוחות להמשך היום ומגוון המטלות שמעומדות לפתחנו.

פינת האוכל שלכם

זו הסיבה לכך שפינת האוכל הביתית היא חלק מרכזי בהחלט בכל בית שהוא. המקום בו מגישים את האוכל, בו יושבים וסועדים את הלב הוא מקום דינמי ותוסס ששם טוענים את הסוללה האנושית ואוגרים כוחות ואנרגיות להמשך היום. לא פלא שיש כיום מגוון כה רחב של פינות אוכל באשדוד ועיצובים מרהיבים, סגנונות שונים בגדלים מגדלים שונים. ואתם – שואפים לאתר את פינת אוכל המוצלחת והטובה שתמלא אחר הצורך שלכם ותשמש אתכם נאמנה לאורך שנים.

מה חשוב לנו בבחירת פינת אוכל?

  • התאמה לשטח – כל רהיט צריך להתאים לשטח בו הוא ניצב. מה זה אומר? שיש למדוד את המקום ולשים לב לנתונים הקיימים בו, כדי לדעת מהו גודל הרהיט שיוכל לעמוד במקום זה ולאפשר שימוש נוח.
  • מראה – פינות אוכל מעוצבות מאפשרות לנו לעצב את החלל בצרה נאה ומרשימה על פי הטעם האישי שלנו. ניתן לבחור פינות אוכל יוקרתיות או כפריות, קלאסיות או ייחודיות. העדפה האישית שלכם היא זו שקובעת איזה סוג של פינת אוכל מתאים לכם לרכוש.
  • ניקיון – מקום בו יש אוכל הוא מקום בו יש גם לכלוך. וגם אם אתם שומרים על ניקיון ואוכלים בצורה היגיינית ביותר השולחן עתיד להתלכלך. ואם יש ילדים גם הכיסאות עתידות לפגוש בצורה חזיתית את המאכלים השונים. בחרו מוצר שניתן לנקת אותו בצורה מהירה.

בחירה חכמה היא בחירה שתענה על הצרכים שלכם לאורך שנים של שימוש מהנה!

Share this post

גלילה לראש העמוד