עיצוב מטבח
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

טיפים לשדרוג המטבח המעוצב

מה אתם בעצם עושים במטבח ברוב שעות היום? מה קודם למה? אתם קמים בבוקר, מכינים קפה, "אורזים את הילדים" וממשיכים אבל שוכחים דבר אחד. המטבח הוא למעשה הנקודה האמצעית בבית! מרכז ולב הבית. אתם למעשה מבלים את רוב שעות היום במטבח, בהכנה, בישול, ישיבה על שיעורי בית או אפילו באירוח של לא מעט אנשים. כן, תתפלאו, המטבח יכול להוות גם אזור לאירוח האנשים האהובים עליכם ביותר.

עיצוב מטבח

אז הבנתם נכון, אתם עלולים למצוא את עצמכם רוב שעות היום במטבח, אז אם כבר למה שזה לא יהיה נכון? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לשדרג מטבחים מעוצבים על הצד הטוב ביותר.

טיפ מס' 1- לא חייב לשדרג הכול

אז החלטתם שאתם לפני שדרוג המטבח? רוצים לקבל תוצאה של מטבחים מעוצבים על הצד הטוב ביותר? יש לנו חדשות בשבילכם, לא חייב לשדרג את הכול.

מה זה אומר?

  • מרוצים מהמטבח שלכם? הוא מאורגן טוב ויפה? אם כך, החליפו את החזיתות עצמן והעניקו למטבח מראה מרענן ויוקרתי- מה שנקרא מטבחים מעוצבים.
  • אפשר גם להחליף את הדלתות של הארונות וזה בכלל יחדש את המראה. זה חשוב כי זה יכול גם לחסוך בעלויות.
  • בין היתר, אפשר לבחור דלתות קלפות מה שיכול להעניק למטבח מראה מעוצב ונקי בדיוק כמו שתכננתם בראש.

טיפ מס' 2- הגדילו את כמות האחסון

מרגישים שיש דוחק? המטבח לא מסודר בגלל בעיית אחסון? אולי כדאי לפתור את זה באמצעות הוספת אחסון.

איך עושים את זה?

  • קודם כל מוסיפים ארונות אחסון. מגביהים את הארון, מוסיפים ארון מזווה שמתחיל למטה ומגיע עד למעלה. זה חשוב כי זה יכול להוות פתרון מושלם לאחסון.
  • אפשר גם להחליף את הדלתות למגירות וכך למעשה לשדרג ולהסתדר עם אחסון בדרך אחרת.

טיפ מס' 3- שדרוג באמצעות אסתטיקה קלה

השלב הבא מתייחס לכך שלא תצטרכו ל"השתגע" יתר על המידה, מספיק שתדאגו לעיצוב ושיפור אסתטיקה.

איך עושים את זה?

יש לכם מספיק מקום בעקבות החלפת מוצרי חשמל? שדרגו את המטבח באמצעות הוספת מקום אחסון במקום להשאיר את המקום ריק לגמרי. בחרו ארון נשלף עם עומק וכך גם תוכלו לאחסן בקבוקים, תבלינים וכל מיני פריטים.

Share this post

גלילה לראש העמוד