מחברות ספירלה
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

איך בוחרים מחברות ספירלה מתאימות לבית הספר?

מחברת ספירלה

בחירה של מחברות ספירלה שמתאימות לילדים שלכם ללימוד בבית הספר, זה משהו שאתם צריכים לעשות בהתאם לצרכים האישים שלהם. בכדי שאתם תוכלו לבחור במחברות שהכי מתאימות לילדים שלכם, הנה לכם מספר טיפים פשוטים שתוכלו לקחת לתשומת ליבכם ולהיות בטוחים שכך הילדים שלכם יוכלו להרגיש הרבה יותר בנוח בכל פעם שהם יצטרכו להוציא את המחברות מהתיק שלהם.

  • מחברות ספירלה מעוצבות – הרבה ילדים לא מסתפקים במחברות פשוטות, וחשוב להם שהמחברות שלהם יהיו מעוצבות בעיטורים שונים וציורים של הדברים האהובים עליהם. כך שאם יש לילד שלכם תוכנית טלוויזיה שהוא אוהב לצפות בה או תחביב כלשהו, אנו כמובן נמליץ לכם לקנות מחברות שמעוצבת בסגנון מתאים.
  • גודל המחברות – רצוי לוודא שאתם בוחרים לקנות מחברות בגודל המתאים לצרכים של הילד שלכם. במקרים רבים הילדים שלכם יוכלו להסתפק במחברות קטנות, אבל חשוב להבין שישנם מורים שדורשים מחברות בגודל מסוים, כך שבכדי שלא יהיו אי נעימויות, תשימו לב לדברים הללו.
  • מספר שורות וסוגן – מספר שורות בכל עמוד זה דבר שיש להעניק לו חשיבות כאשר אתם בוחרים במחברות לילדים שלכם, שכן בצורה זו יתאפשר לכם להעריך האם המחברת מתאימה למקצוע הספציפי שהילד שלכם צריך ללמוד. יתרה מכך, תוודאו שאם אתם קונים מחברת לילדים שלכם למתמטיקה, שיהיה מדובר במחברת עם משבצות מרובעות.

תשקיעו במחברות איכותיות לילדים שלכם

תעשו לילדים שלכם את הטוב ביותר ותשימו לב שאתם לא מנסים לחסוך עליהם, שכן רק כך אתם תוכלו לדעת שאתם מאפשרים להם להרגיש בנוח בכל פעם שהם צריכים ללמוד במסגרת הלימודית. תשימו לב שישנן מחברות שיכולות להגיע באיכות נמוכה למדי, ובאותה מידה ישנן מחברות שיכולות להיות מעוצבות בצורה מרשימה ועשויות מחומרים איכותיים.

כאשר אתם ניצבים בפני ההחלטה באיזו מחברת לבחור לילדים שלכם, תעשו לעצמכם טובה ופשוט תוודאו שאתם שוקלים היטב את הדברים השונים שקשורים בדבר. כלומר תנסו אפילו להתייעץ עם הילדים שלכם ולראות אם ישנו סוג מסוים של מחברות שהם מעדיפים שתקנו להם.

לצד רכישה של מחברות איכותיות לילדים שלכם, אנו גם ממליצים לכם לראות כיצד אתם יכולים להשקיע את הכסף שלכם ברכישה של ציוד כולל לבית הספר שיהיה כמה שיותר איכותי ומושקע. בדרך הזו הילדים שלכם יוכלו להרגיש שאתם השקעתם בהם, והם גם ירצו להשקיע בחזרה בתחום הלימודי. אז תעשו למענם את הכל.

Share this post

גלילה לראש העמוד