הרצאות ליום השואה אונליין או פרונטלי? הרצאות זמינות בכל מקום

הרצאות יום השואה הן מערך הרצאות שניתנו על ידי מומחים בנושא השואה. ניתן לקחת את ההרצאות הללו באופן מקוון או באופן אישי והן מועברות על ידי מגוון דוברים. הגרסה המקוונת נועדה להיות אינטראקטיבית יותר ולתת לתלמידים את ההזדמנות לשאול שאלות. הגרסה של פנים אל פנים היא מסורתית יותר ומספקת הזדמנות לסטודנטים לשאול שאלות כמו גם ללמוד מהמומחיות של המרצה. הרצאות ליום השואה הועברו על ידי כמה מהחוקרים הידועים ביותר, ביניהם דבורה ליפשטדט, דבורה א ליפשטדט, נורמן פינקלשטיין, אלי ויזל, טוני ג'אדט, חנה ארנדט ועוד.

מדוע חשוב לערוך הרצאות לזכר יום השואה?

יום השואה הוא יום לזכר קורבנות השואה ולחנך אנשים על מה שקרה בתקופה ההיא. זהו גם יום להכיר בכך ששנאה ודעות קדומות עדיין קיימות בחברה שלנו. הרצאות ליום השואה הוא אתר אינטרנט בו תוכלו למצוא הרצאות בנושא שואה, סרטים, סרטים דוקומנטריים, נאומים, ועוד. באתר יש למעלה מ-1,000 הרצאות כאשר כל הזמן נוספות נוספות! החשיבות של קיום הרצאות לציון יום השואה היא להזכיר לאנשים שאירועים כאלה יכולים לקרות שוב. זה גם משמש כתזכורת לוודא שאירועים נוראיים כאלה לא יתרחשו שוב בשום מקום אחר בעולם.

דאגו ללמד את הדור הצעיר על מה שאירע כדי שלא יהיה שוב:

השואה הייתה תקופה אפלה בהיסטוריה האנושית שבה שישה מיליון יהודים, יחד עם קבוצות רבות אחרות של אנשים, היו מטרות והרגו הנאצים. יום זה מוקדש לזכר הקורבנות ולכבוד הקרבתם. יום השואה הוא הזדמנות לתלמידים לחקור את אירועי השואה ולקבל תובנה כיצד היא עיצבה את עולמנו כיום. זה גם זמן להרהר כיצד נוכל למנוע ממעשי זוועה דומים להתרחש שוב בעתיד. בים אם מדובר בהרצאה פרונטלית או אונליין הרי שמדובר בחלקי חשוב מתוכנית הלימודים. למידע נוסף https://sagol-lectures.co.il/

 

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יתרונות של שיעורים פרטיים לעומת קורס
אחת השאלות שעומדות בפני תלמידים, סטודנטים או אנשים מבוגרים שמעוניינים ללמוד תחום משהו היא, האם לשכור...
קרא עוד »
אפר 06, 2017
באיזה שלב כדאי להשלים בגרות באנגלית?
שנם גורמים רבים שכדאי לקחת בחשבון בעת בחירת הזמן המתאים להשלמת בגרות באנגלית. הזמן הטוב ביותר הוא...
קרא עוד »
יונ 28, 2022
גייז בהורות משותפת
בשנים האחרונות, זוגות הומוסקסואלים הפכו למחזה נפוץ בארה"ב ובחלקים אחרים של העולם. הורות משותפת גיי...
קרא עוד »
פבר 08, 2023