בית אבות בפתח תקווה – בית חם לקשיש

בית האבות בפתח תקווה הוא בית חם לקשישים. זה מספק להם מקום שבו הם יכולים לחיות את שנותיהם האחרונות בשלום ובכבוד.

בית אבות הוא מוסד המטפל ונותן שירותים רפואיים לאנשים בני 65 ומעלה הזקוקים לעזרה בפעילות היומיומית עקב מחלה או מוגבלות. בית אבות עשוי להעניק טיפול באמצעות צוות מקצועי (אחיות) וכן בני משפחה ומתנדבים נוספים.

לבית האבות שלושה אגפים, לכל אחד ייעוד משלו:

1) האגף הרפואי, המעניק שירותים רפואיים לאזרחים ותיקים; 2) אגף השיקום, המסייע לאזרחים ותיקים לחזור לחיי היום יום לאחר השחרור מאשפוז; 3) האגף הגריאטרי המעניק טיפול לאזרחים ותיקים שאינם מסוגלים לחיות באופן עצמאי וזקוקים לעזרה בצרכיהם היומיומיים כגון אכילה או רחצה.

האגף הגריאטרי הוא המקום בו תמצאו חדר שנראה כמו דירה פרטית. חדר מיוחד זה שמור לקשישים שאינם מסוגלים לחיות לבד וזקוקים לעזרה בצרכיהם היומיומיים כגון אכילה או רחצה.

בשנים האחרונות, מספר הקשישים גדל במהירות. זאת בשל העובדה שתוחלת החיים עלתה ואנשים חיים יותר. כתוצאה מכך חלה עלייה בביקוש לבתי אבות ובתי חולים גריאטריים.  בית אבות בפתח תקווה הוא בית חם לקשישים. לדיירי בית האבות ניתנת האפשרות לחיות את ימיהם האחרונים בכבוד ובשלווה. פרטים אודות דיור תומך בנווה שלו

איך בית האבות עוזר לנו? 

בית האבות מספק סביבה חמה לדייריו, שיכולים ליהנות מפעילויות כמו הרצאות, מופעי מוזיקה או אפילו משחקי שח. הבית מהווה מקום חם ומסביר פנים לקשישים. יש בו גינה גדולה עם פרחים ועצים, כמו גם מגרש משחקים לתושבים. הבית מעניק טיפול איכותי בסביבה בטוחה ונעימה. לדיירים ניתנות פעילויות כמו ציור, מוזיקה, ריקוד ושיעורי בישול.

בתי אבות לרוב מצוידים בצורה מספקת בשביל לספק טיפול לקשישים הזקוקים לתשומת לב מיוחדת. הצוות בבית אבות זה מטפל בנושא זה על ידי רכישת ציוד כגון כסאות גלגלים, מיטות, הליכונים וציוד רפואי. למידע נוסף https://neve-shalev.co.il/

 

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מפיצי ריח לבית
מפיצי ריח בבית הם מוצר חשוב, כיוון שנחמד לרסס מדי פעם ולהשאיר ניחות נעימים הנישאים באוויר בחדרים...
קרא עוד »
ספט 09, 2020
מהו ביטוח אלמנטרי וכיצד לבחור אותו
אחת מן הפעולות שלה נדרש כל אדם בעידן המודרני היא זו של יצירת כיסוי ביטוחי. חברות ביטוח מציעות תמורת...
קרא עוד »
מאי 31, 2018
עציצים לבית – תמיד כדאי לשלב בבית
כל אחד מכם שירצה להפוך את הבית שלו למקום נעים יותר יכול להיות בטוח כי קניית עציצים לבית זוהי החלטה...
קרא עוד »
אפר 04, 2022