בית אבות בפתח תקווה – בית חם לקשיש

בית האבות בפתח תקווה הוא בית חם לקשישים. זה מספק להם מקום שבו הם יכולים לחיות את שנותיהם האחרונות בשלום ובכבוד.

בית אבות הוא מוסד המטפל ונותן שירותים רפואיים לאנשים בני 65 ומעלה הזקוקים לעזרה בפעילות היומיומית עקב מחלה או מוגבלות. בית אבות עשוי להעניק טיפול באמצעות צוות מקצועי (אחיות) וכן בני משפחה ומתנדבים נוספים.

לבית האבות שלושה אגפים, לכל אחד ייעוד משלו:

1) האגף הרפואי, המעניק שירותים רפואיים לאזרחים ותיקים; 2) אגף השיקום, המסייע לאזרחים ותיקים לחזור לחיי היום יום לאחר השחרור מאשפוז; 3) האגף הגריאטרי המעניק טיפול לאזרחים ותיקים שאינם מסוגלים לחיות באופן עצמאי וזקוקים לעזרה בצרכיהם היומיומיים כגון אכילה או רחצה.

האגף הגריאטרי הוא המקום בו תמצאו חדר שנראה כמו דירה פרטית. חדר מיוחד זה שמור לקשישים שאינם מסוגלים לחיות לבד וזקוקים לעזרה בצרכיהם היומיומיים כגון אכילה או רחצה.

בשנים האחרונות, מספר הקשישים גדל במהירות. זאת בשל העובדה שתוחלת החיים עלתה ואנשים חיים יותר. כתוצאה מכך חלה עלייה בביקוש לבתי אבות ובתי חולים גריאטריים.  בית אבות בפתח תקווה הוא בית חם לקשישים. לדיירי בית האבות ניתנת האפשרות לחיות את ימיהם האחרונים בכבוד ובשלווה. פרטים אודות דיור תומך בנווה שלו

איך בית האבות עוזר לנו? 

בית האבות מספק סביבה חמה לדייריו, שיכולים ליהנות מפעילויות כמו הרצאות, מופעי מוזיקה או אפילו משחקי שח. הבית מהווה מקום חם ומסביר פנים לקשישים. יש בו גינה גדולה עם פרחים ועצים, כמו גם מגרש משחקים לתושבים. הבית מעניק טיפול איכותי בסביבה בטוחה ונעימה. לדיירים ניתנות פעילויות כמו ציור, מוזיקה, ריקוד ושיעורי בישול.

בתי אבות לרוב מצוידים בצורה מספקת בשביל לספק טיפול לקשישים הזקוקים לתשומת לב מיוחדת. הצוות בבית אבות זה מטפל בנושא זה על ידי רכישת ציוד כגון כסאות גלגלים, מיטות, הליכונים וציוד רפואי. למידע נוסף https://neve-shalev.co.il/

 

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נתקלתם בדחיית תביעת אלצהיימר? כך יש לפעול!
במצב של דחיית תביעת אלצהיימר יהיה חשוב לפעול בצורה שקולה ולא לוותר מהר. עליכם להגיש טופסי ערעור ובין...
קרא עוד »
אפר 13, 2021
כמה תשלמו על חריגות בנייה
חריגות בניה הם כל שיפוץ וכל הוספה של חלק בבית שלא אושר בתוכנית המקורית, ולשם כך תצטרכו תכנית שינויים...
קרא עוד »
אפר 27, 2022
מרכז גמילה – המטרות והשירותים שניתן במרכזי הגמילה לאנשים עם התמכרויות לאלכוהול וסמים
מרכזי גמילה הם מתקנים מיוחדים המציעים טיפול ותמיכה מקיפים לאנשים המתמודדים עם התמכרויות לאלכוהול...
קרא עוד »
יול 27, 2023