אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

קלנועית

קלנועית הוא רכב דו-גלגלי עם כידון. זהו סוג של אופנוע, אבל הוא תוכנן להיות קומפקטי יותר וקל לרכיבה מאשר אופנוע רגיל. קלנועיות משמשות בדרך כלל למרחקים קצרים וניתן לרכב עליהם על מדרכות, כבישים או שבילי עפר. הם משמשים לעתים קרובות כאמצעי תחבורה בערים שבהן המקום מוגבל. בתחומי שיפוט מסוימים קלנועיות מסווגים כאופנועים ודורשים רישיון אופנוע כדי לפעול.

קלנועיות נוסעות בדרך כלל ברחוב, אך ניתן להשתמש בהם גם בשטח. הם יכולים להגיע למהירויות של עד 45 מייל לשעה (72 קמ"ש). הקלנועיות משמשים לעתים כאמצעי תחבורה חלופי בערים מכיוון שהם זולים יותר ממכוניות ומהירים יותר מתחבורה ציבורית.

למידע נוסף על קולנועית, לחצו כאן

אמצעית תחבורה נפוץ

קלנועיות הם אמצעי תחבורה פופולרי בימינו. הם גם מאוד עוזרים להגיע למקומות במהירות ובקלות. עם זאת, הם הפכו פופולריים יותר ויותר בשנתיים האחרונות, מה שהוביל לעלייה במספר תאונות קולנועיות.

כלי זה הוא הטרנד החדש ביותר בענף התחבורה. הם היו מקור לנוחות עבור אנשים רבים. עם זאת, ישנן בעיות רבות המתעוררות עם הטכנולוגיה החדשה הזו.

בעיה אחת היא שקלנועיות אינן בטוחות להולכי רגל, במיוחד לילדים, ועלולים לגרום להם לפציעות חמורות. בעיה נוספת היא שקלנועיות עלולים להוות מטרד שכן הם נוטים להיות רועשים ולפלוט זיהום אוויר.

מחיר זול

קלנועיות הם אמצעי תחבורה נוח ובמחיר סביר. הם מספקים דרך זולה להתנייד בעיר.  בעשור האחרון, קלנועיות היו אחד הסגמנטים הצומחים ביותר של תעשיית התחבורה. למעשה, כיום מעריכים שיש יותר מ-100 מיליון רוכבי קלנועיות בארה"ב בלבד.

הקלנועית היא כלי תחבורה שקיים כבר למעלה מ-100 שנה. זה היה בשימוש על ידי אנשים מכל הגילאים, הגזעים והרקע הסוציו-אקונומי. עם המצאת האופנוע, הוא התיישן כמעט עד לאחרונה כאשר הוא הפך לאמצעי תחבורה פופולרי עבור בני דור המילניום וההיפסטרים.

לפרטים נוספים היכנסו לאתר של נבו לייף

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email