אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

שטיחים לבית – מה שצריך לדעת עליהם

שטיחים לבית הם מוצר חשוב מאוד לבית. הם משמשים בדרכים שונות, החל מריהוט חדרי הבית ועד לקישוטם. המחיר והאיכות של השטיח משתנים ממותג אחד למשנהו, אך הם תמיד יקרים.

כאשר אתה משתמש בשטיח ביתי, זה יכול להיות קשה להחליט איזה מהם לקנות, במיוחד אם יש לך הרבה צבעים ודוגמאות שונות בבית. 

שטיחים לבית הופכים לבחירה פופולרית יותר ויותר לעיצוב פנים. הם עשויים מחומרים טבעיים כגון צמר, כותנה ומשי אשר ניתן להשתמש בהם בצבעים ובדוגמאות שונות.

שטיחים לבית הם דרך מצוינת לגרום לבית שלך להיראות אטרקטיבי ומזמין יותר. עם זאת, חשוב שתבחרו את השטיח המתאים לסלון או לחדר השינה שלכם. כדאי גם לזכור שגודל השטיח יקבע את השטח שתוכלו לקבל בביתכם.

שטיחים לבית הם נכס גדול לבית. הם עמידים, קלים לתחזוקה ואטרקטיביים. עם זאת, יש להם גם פגמים. הם יכולים בקלות להתלכלך ולהכתים במזון ובנוזלים. הדבר עלול להשפיע על נוחות האורחים שלכם וכן לפגוע במראה השטיח.

מחפשים שטיח כניסה לבית? להשיג פה >>>

מה חשיבותם של שטיחים לבית? 

חשיבותם של שטיחים אינה מוגבלת רק לשטיחים העשויים מסיבים טבעיים. תעשיית השטיחים צומחת במהירות והפכה לאחת התעשיות הגדולות בהודו. ישנם סוגים רבים אחרים של שטיחים שאנו יכולים להשתמש בהם לעיצוב הבית שלנו, כמו שטיחים מזרחיים, שטיחי שאגים או שטיחים טורקיים.

אנחנו לא צריכים לחשוב רק על רכישת שטיחים חדשים לבית שלנו, אלא גם לשקול לקנות שטיחים יד שנייה שנוכל להשתמש בהם בבתים שלנו גם אם יש עליהם כתמים כי הם עדיין ייראו טוב לאחר שנים של שימוש ויתנו לנו תמורה לכסף ! חשוב גם לדעת באיזה סוג שטיח עלינו לבחור כי זה יכול להשפיע על מידת הנוחות

 

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email