למה משמשות טבליות כלור?

טבליות כלור משמשות לחיטוי מי שתייה, בריכות שחייה וספא. טבליות כלור זמינות במגוון צורות, כולל גרגירים, אבקות ונוזליות. ניתן לאחסן אותם במיכל עם מכסה כדי למנוע את שחרורם לאטמוספירה. טבליות הכלור פועלות על ידי שחרור גז כלור כשהן באות במגע עם מים או נוזלים אחרים.

מה השימוש של טבליות כלור?

טבליות כלור משמשות בבריכות שחייה לחיטוי המים. הם משמשים גם במגוון הגדרות אחרות בהן הם נחוצים כדי להרוג חיידקים ווירוסים מזיקים. טבלית כלור היא טבליה כימית המכילה גז כלור ומשמשת כחומר מחמצן. ניתן להכניס אותו לבריכה, ג'קוזי או מערכת אחרת על בסיס מים למטרות חיטוי.

ניתן למצוא טבליות כלור בצורה של גרגירים, אבקה או כדורים. הגרגירים מתמוססים במהירות בעוד שלאבקה או הכדורים לוקח זמן רב יותר להתמוסס אך מספקים כיסוי טוב יותר של שטח פני המים.

מועיל עם חיטוי של המים

טבליות כלור משמשות לחיטוי מי שתייה, בריכות שחייה ולמטרות אחרות. השימוש בכלור במים הוא נושא שנוי במחלוקת. יש אנשים שטוענים שזהו כימיקל הכרחי כדי להגן על מי השתייה בעולם מפני פתוגנים מסוכנים. אחרים טוענים שזה לא הכרחי ושהכלרה של מי השתייה גורמת יותר נזק מתועלת. הוויכוח בשאלה האם יש להשתמש בכלור במי שתייה או לא נמשך כבר עשרות שנים.

טבליות כלור משמשות לחיטוי מים. הם משמשים גם לניקוי בריכות שחייה וספא. ניתן למצוא טבליות כלור בשתי צורות – גרגירי וטבליות. הסוג הגרגירי משמש בדרך כלל לשימוש בבריכה חיצונית ואילו סוג הטאבלט משמש בדרך כלל לשימוש בבריכה מקורה. טבליות כלור משמשות לטיהור מים ולהסרת חיידקים. הם משמשים גם לחיטוי מיכלי מים, בריכות שחייה וספא.

השימוש בטבליות כלור הוא נוהג נפוץ בארה"ב. עם זאת, זה לא נפוץ במדינות אחרות כמו קנדה או אירופה, שם הכלור יקר יותר. טבליות כלור זמינות בגדלים ובעוצמות שונות. הנפוצים ביותר הם 10 מיליגרם לטבליה ו-20 מיליגרם לטבליה. מידע נוסף באתר אייפול

 

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פטריות חימום – מתאימים כמו כפפה ליד
רוצים לקיים אירוע במהלך החורף ותהיו מעוניינים לאפשר לאורחים ליהנות ממנו בחלל הפתוח וזאת כאשר לא...
קרא עוד »
מרץ 07, 2021
חברה לקביעת תורים לשגרירות ארה"ב
בשגרירות ארה"ב בישראל יש תור ארוך של אנשים שמחכים לאשרות. ההמתנה לשגרירות ארה"ב בישראל, סין יכולה...
קרא עוד »
פבר 26, 2023
מיגון רכבים
עד שנת 1967, מלחמת ששת הימים והקמת הישובים ביהודה ושומרון לא היה צורך במיגון רכבים. לא ידענו אלימות טרור...
קרא עוד »
דצמ 02, 2018