אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

חנות קודש

חנות קודש היא חנות שבה ניתן למצוא ספרי קודש, שהם ספרי הלכה, דת ומסורת. בבתים רבים ניתן למצוא ספרי קודש שונים ואפילו ספריות קודש. ספרי קודש נמצאים גם כמובן בבתי כנסת, מספריות שונות, במבני ציבור, מוזיאונים ועוד מקומות שבהם יש ספרי קודש. את ספרי הקודש השונים ניתן למצוא כאמור בחנויות שנקראות חנות קודש כמו המדף היהודי חנות ספרי קודש. חנויות שעוסקות בתחום זה ומוכרות תשמישי קדושה, ספרי קודש ומוצרים מעולם זה.

איזה סוגים של ספרים אפשר למצוא בחנות קודש?

בחנות קודש ניתן למצוא ספרי קודש מסוגים שונים, כמובן שזה יכול להיות ספרי תנ”ך שנמכרים לאנשים פרטיים שרוצים ספר תנ”ך בביתם, או כמתנה עם הקדשה, למשל באירועים כמו סוף מסלול בצבא, או סיום לימודים שבהם נוהגים לתת כמתנה ספר תנ”ך עם הקדשה וכמובן גם לבתי כנסת ומוסדות תורניים.

עוד ספרים שניתן למצוא בחנות קודש הם ספרי תפילה ומחזורי תפילה, תלמוד בבלי, ספרי קבלה, חיבורים בנושאי אמונה ומוסר ועוד כתבים שנמכרים בחנות קודש.

בחנות קודש גם תוכלו למצוא מדריכים וספרי עיון כמו מדריכי משפחה וספרים לילדים עם סיפורי התנ”ך מעשיות עם מוסר השכל וסיפורים לילדים שבאמצעותם ניתן להנגיש את הערכים והמסורת בדרך קלילה ונוחה עבור לימוד ילדים.

> הקליקו למידע נוסף על מקראות גדולות

היכן אפשר למצוא חנות קודש

אם אתם מעוניינים לקנות ספרי קודש או תשמיש קדושה בחנות קודש, תוכלו למצוא חנויות כאלה בישובים בעלי ציביון דתי או חרדי. בערים כמו ירושלים, בני ברק, אלעד ושכונות בעלי ציביון דתי בערים השונות, כפי שיש כמעט בכל עיר – שם תוכלו למצוא חנות קודש.

חנות קודש ניתן למצוא גם באינטרנט. בחיפוש בגוגל תוכלו למצוא חנויות קודש, וכך תוכלו מבלי לצאת מהבית לבחור מוצרים וספרי קודש מתוך מבחר גדול ולקבל אותם עד לביתכם.

 

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email