קידום

חברת קידום היא חברה מובילה בתחום הפסיכומטרי והכנת תלמידים למבחנים לקראת כניסתם לעולם התעסוקה, הלימודים או כל תחום שיתבקשו להראות את כישוריהם הלימודיים והחשיבתיים במגוונים לכניסה למוסד מסוים.

קידום 

אין כמו להגיע מוכנים למקום עבודה חדש או למבחנים, אם במוסדות הדורשים זאת או בתי עסק שמתנים את כניסת העובדים במעבר מבחן פסיכומטרי. קורס פסיכומטרי יכול לתת לכם את כל מה שאתם צריכים כדי להתחיל חיים חדשים ומלאי תוכן.

מה חשוב לדעת על פסיכומטרי של קידום 

יש בכם יותר ממה שקורות החיים יכולים לספר עליכם. כאשר בוחנים אתכם לעבודה, החברה המגייסת צריכה לדעת אם אתם מתאימים לתרבות העבודה ולסגנון הארגוני שלה. 

הידיעה על הניסיון, הכישורים וההישגים שלכם, אינה מספיקה מכיוון שהיא אינה חושפת הרבה על הערכים וההתנהגות הפסיכולוגיים העמוקים יותר שלכם. כאן, נכנס לתמונה הבחינה הפסיכומטרית של קידום, המשמשת בשילוב שיטות נוספות בתהליך המיון.

מהם מבחנים פסיכומטריים? 

מבחן פסיכומטרי הוא פעילות המתבצעת כדי להעריך את סגנון ההתנהגות של המועמד, יכולתו השכלית, כישורים קוגניטיביים, תכונות, כישרון והיבטים אחרים באישיותו.

מבחנים אלו, משתמשים בכלים מדעיים מתוחכמים כדי להעריך באופן אובייקטיבי את הפוטנציאל של מועמד לתפקיד בתוך הארגון. 

הפופולריות של מבחנים אלו גדלה עקב מספר גורמים, כאשר הוגנות ואובייקטיביות הם החשובים שבהם. בעוד שמגייס יכול לאמוד את אישיותו של מועמד במידה מסוימת באמצעות ראיון, לא ניתן לשלול הטיה. ללא קשר למגדר, דת או רקע של המועמד, מבחנים אלו נותרים חסרי פניות.

מהימנות מבחני הפסיכומטרי של קידום 

לימודי פסיכומטרי בקידום מומלצים מכיוון שהמבחנים נחשבים אמינים והם מניבים תוצאות עקביות עם דיוק בציונים. חברת קידום מכירה את התחום על בוריו ודרכה, תוכלו לבצע מבחנים אלה.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קייטרינג חלבי לאירועים בשבת בצהריים
הקיץ כבר כאן וזו ההזדמנות המושלמת לשפר את מגשי האירוח שלכם לאורחים שלכם בשבת צהריים! מגש אירוח מרענן...
קרא עוד »
יונ 14, 2023
איך לשמור על דשא סינטטי שיראה כמו חדש
היום ניתן לראות יותר ויותר אנשים שבוחרים להתקין דשא סינטטי בבית פרטי ובגינה הפרטית שלהם. אנשים אלו...
קרא עוד »
אפר 17, 2019
סגירת מרפסת: יושבים בחוץ ומרגישים בפנים
המרפסת היא אחד המקומות בעלי הפוטנציאל ברחבי הבית. בימי הקיץ יכולה המרפסת לשמש בתור חלל שבו ניתן לנוח,...
קרא עוד »
יול 13, 2018