הסכם ממון על נכס – הגיע הזמן להתעורר

בניגוד למה שהרבה אנשים חושבים, לא תמיד זוגות בוחרים לקנות נכס ביחס. לעיתים קורה שאחד מבני הזוג קנה בכלל נכס לפני הנישואין, כך שנשאלת השאלה: איך הוא יכול להגן על זכויותיו? כדאי לדעת: הדרך היא הסכם ממון על נכס

 

החשיבות של ההסכם הזה

 

אומנם בני זוג רבים בטוחים שזה לא מאוד רומנטי לחתום על הסכם ממון על נכס, אך בפועל, אם תחליטו להיפרד, הסכם כזה יעזור לכם. אין סיבה באמת שבן הזוג שממנו נפרדים ייקח חצי מהנכס שבן הזוג השני קנה בכוחות עצמו לפני הנישואין. מצד שני, אם לא יהיה לכם הסכם ממון על נכס, אתם עלולים למצוא את עצמכם במריבות אינסופיות שגם עלולות להיות יקרות מידי. לכן, אם אפשר להימנע מכל העניין הזה בעזרת הסכם שחותמים עליו מראש, איפה כאן הדילמה? 

 

האם מספיק להוריד נוסח כללי להסכם כזה מהאינטרנט? 

 

אומנם זו האפשרות שהיום הרבה אנשים בוחרים בה, אך בפועל זה לא תמיד כדאי. בפועל אנחנו רואים שכאשר מדברים על הסכם ממון על נכס, צריך לראות איך הוא מנוסח והאם הוא מתאים לכם באופן אישי. לכן הפתרון הנכון יותר יהיה לפנות לעו״ד, כי עו״ד שזו המומחיות שלו יוכל לעזור לכם בצורה מקצועית. הוא יבחן את המקרה הספציפי שלכם וינסח הסכם בדיוק בהתאם לנתונים שתציגו בפניו. 

 

האם כל עו״ד יתאים למשימה? 

 

התשובה היא כמובן לא. לכן, אם אתם רוצים שההסכם יהיה מנוסח בצורה נכונה וגם יתקבל בבית המשפט אם יהיה בכך צורך, בדקו לאיזה עורך דין אתם פונים. עד כמה הוא באמת רציני והאם מדובר על עו״ד שכל מי שכבר נעזר בשירותיו באמת ממליץ עליו? שווה להשקיע ולעשות בירורים שונים כי כך תגדילו את הסיכוי שלכם לצאת מרוצים יותר. 

 

לקבלת ייעוץ משפטי צרו קשר באתר: https://ganor.co.il/

 

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך להפוך להיות מטיסי רחפנים שעושים זאת בצורה חוקית?
לאחרונה תחום הרחפנים מושך אתכם יותר ויותר? ברור לכם שאתם רוצים, כמו אחרים, לקנות רחפן ולהתחיל להטיס...
קרא עוד »
יול 13, 2023
מה זה פרופוליס ומהם יתרונותיו?
פרופוליס הוא חומר שרף שדבורים משתמשות בו כדי לאטום את הכוורת ולהגן עליה מפני איומים חיצוניים. הוא...
קרא עוד »
אפר 02, 2023
כמה סוגי ציור יש?
ישנם סוגים רבים ושונים של ציורים, אך הסוג הנפוץ ביותר הוא ציור בשמן. ניתן לחלק את הציורים לשתי...
קרא עוד »
נוב 22, 2022