חיזוק יומי

כל יהודי שואף להתחזק, רוצה להתעלות, להשתפר, למצוא את עצמו היום במקום טוב יותר ביחס לאתמול. השאלה היא איך באמת אפשר להגיע לזה? העולם שלנו כל כך מטורף וכל כך הפוך שמתוך מה שקורה ביום יום, אין הרבה סיכוי להתקדם לאן שהוא. אך אם אנחנו עוצרים, אם אנחנו מתבוננים, אם אנחנו מסתכלים על מה שקורה בעולם מתוך עין מתבוננת וחושבת, אנחנו כבר נוכל להגיע למסקנות שונות שיעשו אותנו לאנשים טובים יותר. כי כל מה שקורה בעולם נעשה עבורנו ועשוי בהחלט לגרום לנו לשנות את המבט שלנו על העולם וכתוצאה מכך גם לשנות את ההתנהגות שלנו ואת ההתנהלות שלנו.

חיזוק יומי – על מגש של כסף

אז הבעיה הכי גדולה של כל אחד כמעט הוא שאנחנו חיים בסטרס, חיים בטרפת ולא מוצאים את הרווח הזה לעצור ולהתבונן על מה שקורה אתנו בעולם. אז זה בדיוק מה שעושים עבורנו אתר המחדש. דואגים לכל גולש שיוכל למצוא בקלות את הפינה של החיזוק היומי. כך שבלי הרבה מאמץ ואפילו בלי כוונה כמעט אנחנו יכולים לשמוע דברי חיזוק יומיים ולקבל תנופה רוחנית להמשך היום שלנו.

חיזוק יומי בגובה העיניים

אז האמת היא שאי אפשר להפוך אתר חדשותי עם מבזקים לבית מדרש. כי אנשים שרוצים ללמוד בבית מדרש הולכים לשם או מחפשים את האתרים המשדרים שיעורי תורנה. אך זה החידוש באתר שלנו. אנחנו מציעים פינות מסודרת שלחיזוק יומי המאפשרים לכל אחד ללמוד בקלות, לראות בכיף ולצפות בהנאה סרטון נגיש ומושך באווירה קלילה ונעימה של חיזוק יומי.

המרצה הוא תמיד משיהו מעניין, אדם כריזמטי, איש שמושך את המאזינים להקשיב ולשמוע את כל מה שיש לו לומר כמו הרב קנייבסקי למשל..

חיזוק יומי -אתם יוצאים מהפינה הזו טובים יותר!

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ציפוי מגן
כל מי שעוסק בתחום ציפוי מגן יודע שבשנים האחרונות חלה עלייה גדולה ביותר בדרישה להזמנת ציפוי מגן....
קרא עוד »
אוק 29, 2018
רבקה סגל – הצליחה להשיג המון בחייה
לאור הקריירה הארוכה של רבקה סגל אפשר לראות כי הצליחה להוביל חברות הייטק שונות לכדי הצלחה מאוד...
קרא עוד »
דצמ 12, 2021
הגיע הזמן לחזור לקניית רכבים משומשים
אחת מההוצאות הכי גדולות שכל אחד מאיתנו נאלץ להתמודד איתן מידי חודש זו ההוצאה על הרכב, אך מצד שני,...
קרא עוד »
אפר 07, 2016