לוח משימות יומי
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

השימושים החינוכיים של לוח משימות יומי

מטלות הבית תמיד קיימות בכל משפחה ובית, וכדי שהבית ימשיך להתנהל בצורה טובה ונעימה יותר חשוב כי כל אחד מבני המשפחה יתרום מזמנו וכוחו כדי לבצע את מטלות הבית השוטפות. לכן נוסף להורים שמבצעים באופן קבוע את מטלות הבית השונות, חשוב גם ללמד את הילדים בנוגע לחשיבות מטלות הבית ושמירה על הסדר והניקיון באופן שוטף.

בכדי לאפשר התנהלות פרקטית ונוחה יותר בין בני המשפחה בנוגע לביצוע מטלות הבית, כדאי להיעזר בלוח משימות יומי שיקל על חלוקת המטלות בין כולם ויסדר את ההתנהלות של המשימות השונות. נוסף לשמירת הסדר והשקט בבית, לוח משימות יומי לילדים מעניק גם ערכים חינוכיים לילדים כך שהם לומדים כיצד הימצאות במסגרת קבועה ושמירה עליה מסייעת להתנהלות טובה יותר מבחינה אישית ומשפחתית.

מהו לוח משימות יומי?

לוח משימות יומי הוא לוח מחיק בעל מבנה קבוע המציג על גביו את כל ימות השבוע, כאשר אלו מחולקים בטבלה עם עמודות לשימוש נוח ופשוט יותר. באמצעות לוח המשימות בני המשפחה יוכלו לרשום בכל יום אילו משימות ומטלות יש לבצע בבית, וכן גם לשייך את המשימות לבני בית מסוימים כדי שיהוו תזכורת לכך.

בדרך הזו לוח המשימות מעניק שימוש חינוכי לבני המשפחה הקטנים יותר בבית, כיוון שהם לומדים כי מוטלת עליהם האחריות להסתכל על לוח המשימות ולבצע את המשימות שהוקצו להם כדי לתרום להתנהלות של הבית.

לוח משימות יומי – לא רק לשימוש בבית

נוסף לייעול ההתנהלות המשפחתית ושמירה על סדר וניקיון בבית, לוח משימות יומי יכול לסייע מאוד גם לצרכים משרדיים בעסקים וחברות. באמצעות שימוש בלוח משימות יומי בחברה, העובדים יוכלו לבנות תכנון שבועי נוח ליישום שיתרום לתהליכי העבודה השוטפים שלהם וכן לתפוקת העבודה.

Share this post

גלילה לראש העמוד