מתנות עם שם
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

מתנות עם שם – מתנה שכיף לילדים לקבל

כאשר קונים מתנות לילדים חשוב מאוד לבדוק האם הילדים באמת ייהנו מהמתנה או שהם לא יבינו מה עושים איתה ולמה היא מיועדת. אם יש לכם ילדים, אתם כבר יודעים כנראה מהם הדברים שהכי מדברים אליהם, אך אם לא, מומלץ מאוד לגשת להתייעץ לפני ביצוע הרכישה או לחילופין, לקרוא את המאמר הזה, וכך להגיע למסקנה ברורה איזו מתנה הילדים הכי ייהנו לקבל.

מתנה לילדים – כך בוחרים אותה

ישנו דבר חשוב מאוד שחייב להנחות אתכם בדרך לבחירת המתנה המתאימה ביותר לילדים והיא כמובן ההתאמה שלה לגילם ולרמתם של הילדים. מצד אחד, אפשר לומר כי ילדים לא ממש מבינים במתנות ולא חייבים להשקיע הרבה כסף בקניית מתנות לתלמידים , אך מצד שני, חשוב מאוד שהמתנה תהיה מותאמת לגיל שלהם על מנת שהם יוכלו ליהנות ממנה כמו שצריך.
ואם אתם לא יודעים במה לבחור, תמיד תוכלו להתייעץ עם הצוות בחנות המתנות או עם אנשים ש'מבינים' בהעדפות של ילדים.

מתנה עם שם – מדברת לכל ילד

אחד מסוג המתנות ש'מדברות' לכל ילד הם מתנות עם שם . כל ילד אוהב להרגיש שחשבו עליו במיוחד כשקנו את המתנה ולחוש שהמתנה שניתנה לו היא אישית מאוד, ואת זה תוכלו לעשות על ידי רכישת מתנות עם שם הילד עליהן. יש מתנות רבות שניתן להוסיף עליהן שם כמו עטים, תיקים, ארנקים, כובעים וכן הלאה.

כמובן שכאשר אתם בוחרים לקנות לילד מתנה עם חריטת השם שלו עליה או הטבעה של השם חשוב מאוד שזה יהיה ילד גדול יותר אשר כבר יודע לקרוא או לפחות לזהות את השם שלו, כי אם לא, סתם חבל על הכסף שלכם…

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email