קורס ניהול זמן
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

למה כדאי לקחת קורס ניהול זמן?

הזמן הוא אחד המשאבים החשובים ביותר עלי אדמות. הזמן שלנו כבני אדם בעולם הזה קצוב לצערנו הרב ולכן חשוב מאוד להתנהל בצורה נכונה ויעילה מבחינת הזמנים. אנו לא רוצים להפסיד זמן רב בשינה למשל אולם בכל זאת יש אנשים שישנים 10-12 שעות ביממה על אף שהגוף שלהם צריך בין 6 ל-8 שעות ביום בממוצע. גם כאשר זה נוגע לזמן שאנו ערים לעתים רבות תראו אנשים המבזבזים זמן רב ויקר מהחיים שלהם בהתבטלות או התנהלות לא יעילה. קורס ניהול זמן יכול לעזור לכל אדם אולם לרוב מי שישקיע בעצמו עם קורס שכזה יהיו אנשים עסוקים מאוד.

למי מתאים קורס ניהול זמן?

  • אנשי עסקים – אנשים שלרוב יבצעו פעולות ומשימות רבות במהלך היום, ידרשו לקבל החלטות, לבחון נושאים לעומק, לעבור על דוחות, לנהל עובדים, להתנהל מול לקוחות ועוד. איך מבצעים כל כך הרבה בכל כך מעט זמן? מתנהלים בצורה נכונה כמובן.
  • עובדים עסוקים – עובדים מולטי טסקינג המבצעים משימות רבות במהלך היום ויש להם לחץ רב במהלך היום נדרשים לעבור קורס ליצירת זמן כדי לעמוד בעומס ולהתנהל בצורה יעילה כמה שניתן.
  • הורים לילדים – כל הורה הנדרש לשלב בין עבודה וקריירה לגידול ילדים ואולי אפילו מטלות הבית צריך לקחת קורס ניהול זמן.

היתרונות של קורס שכזה:

אם אתם שואלים את עצמכם מדוע כדאי לקחת קורס ניהול זמן ובכן התשובה לכך היא פשוטה: אתם רוצים לנהל את הזמן שלכם בצורה נכונה כדי להספיק יותר, להרוויח זמן לפעולות ומותרות שונות או לדברים מרכזיים נוספים בחיים שלכם. בזמן שהתפנה לכם תוכלו להשקיע יותר זמן בילדים ובבני/בנות הזוג שלכם, תוכלו להשקיע בתחביב, להתאמן ולהשקיע בבריאות שלכם או להיות יעיל יותר בעבודה ולייצר יותר כסף. 

Share this post

גלילה לראש העמוד