חשיבות התאורה החמה בבית

תאורה לבית

לבחירת תאורה נכונה יש השלכות רבות בעיצוב, באפקטיביות של התאורה, בכמה משפיעה התאורה על התפקוד בחלל ועל האווירה שהיא יוצרת, על עלויות תפעול כגון: חשמל ועוד. המבחר הרב של האפשרויות כיום בתחום תאורה מאפשר בחירה מדויקת של גופי תאורה אשר נובעים מתוך צרכים ברורים. אם אתם תוהים איזו תאורה מתאימה לבית שלכם, כדאי מאוד שתקראו את המאמר הבא.

מהי תאורה חמה?

כאשר מדובר על תאורה חמה לבית, מדובר על תאורה לבית המשדרת אור בגוון חם שמדמה את אור השמש. טווח המדד של גווני התאורה נע בין כ- 2000K לכ- 6500K כאשר ככל שהמספר קטן יותר כך גוון  או הטמפרטורה של האור תהיה חמה יותר. תאורה חמה מומלצת מאוד בבתים ובחללים שבהם מעוניינים ליצור אווירה רגועה ומחמיאה לצמחים, לפנים של אנשים ועוד. תאורה קרה לעומת התאורה החמה נפוצה יותר במשרדים, מפעלים או מקומות עבודה. ניתן לשלב את התאורה הקרה בחדר עבודה בבית, בחניה ועוד. מדובר על תאורה בגווני לבן כחול והיא מדמה אור יום רגיל.

מתי כדאי להשתמש בתאורה חמה?

כאמור, אם אתם מעוניינים ליצור אווירה רגועה בחלל, בחדר השינה ועוד, אז תאורה חמה מהווה את הפתרון המתאים ביותר עבורכם. תאורה חמה תסייע לכם  להירגע לאחר יום עבודה ארוך ותובעני, היא תסייע לכם במעבר שבין ערנות לשינה טובה. מדובר על תאורה שגם מתאימה לאזור פינת האוכל מאחר שהיא מחמיאה גם לאנשים וגם לנראות הוויזואלית של האוכל. מעבר לכך, התאורה יוצרת אווירה רומנטית וקרובה מאוד לגוון של נרות.

> קבלו מחיר פצצה עבור מראות קיר לבית

בכל מקום שבו נדרשת ערנות ותפוקה, תאורה קרה תהיה התאורה המתאימה שכן, היא תשטוף את הסביבה באור חזק ותאפשר לראות פרטים בצורה מדויקת יותר.

לסיכום

מעבר לכך שמנורות נועדו להאיר את המרחב שלנו בבית ולדאוג שנוכל להמשיך את שגרת חיינו גם בשעות הערב, חשוב שיהיה קו עיצובי תואם לכל המנורות ושתהיה זרימה בינן לבין כל שאר האקססוריז לבית .

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כריות ויסקו – להתעורר עם זיכרון טוב מהלילה
ויסקו הוא סוג של פוליאוריטן, מעורב עם חומרים נוספים, אשר מגדילים את צפיפות החומר ואת תחושת הצמיגות...
קרא עוד »
אוג 11, 2021
משחקי ODT מדליקים לילדים
אנחנו נעשה הכול בשביל הילדים שלנו ונשקיע את הנשמה שלנו בשביל שיהיה להם טוב. בגלל זה אנחנו עובדים כל כך...
קרא עוד »
אוג 10, 2018
סרטי תדמית מקוריים באנימציה
ההבנה כי אם אנחנו רוצים הצלחה עסקית אנו צריכים לחשוב מחוץ לקופסא מחלחלת אל העולם העסקי. יותר ויותר...
קרא עוד »
מאי 12, 2018