למה כדאי שתהיה לכם ספה נפתחת למיטה

ספה נפתחת למיטה

ספה נפתחת למיטהלפני לא מעט שנים כמעט בכל בית היתה מיטה נפתחת לספה. בחדרי שינה של הילדים בבית היה נהוג לשים ספה נפתחת למיטה במקום מיטה רגילה. אלו היו ספות נוער ייחודיות שניתן היה להשתמש בהן גם בתור ספה וגם בתור מיטה במידת הצורך. כשהילדים גדלו, אז החליפו להם את הספות במיטות רגילות.

גם היום, בעשור השני של שנות האלפיים, זה מאוד נפוץ להשתמש בספה נפתחת למיטה, לעיתים מדובר על ספה שמשמשת כמיטה ראשית בחדר, ולעיתים מדובר על ספה שנמצאת לצד המיטה בחדר והיא בשימוש, כשמגיע אורח וצריך לארח אותו.

זו הסיבה בדיוק מדוע נכון לרכוש ספה נפתחת למיטה. הרעיון הוא מאוד פשוט, מדובר על ספה לכל דבר, שאפשר למשוך את החלק התחתון שלה ולפתוח אותו כך שהספה תהפוך למיטה שיכולים לשכב בה עד שני אנשים. ספה זו משמשת בדרך כלל למקרים בהם מגיעים אורחים ואין שום מקום בהם ניתן להשכיב אותם לישון.

ספה שנפתחת למיטה מעוצבת בצורה דומה לספה רגילה, אפשר למצוא ספות בשלל צבעים ועם סוגי ריפודים שונים, כמו כן ניתן למצוא ספות עם משענות ובלי משענות, וכן ספות בגבהים שונים, כאלה עם רגליים וכאלה בלי. חשוב לומר, הספות מגיעות בעיצובים שונים אומנם אך כולן מגיעות כספות לשניים. למרות זאת, הן יכולות להיפתח ולהפוך בקלות למיטה בה יכולים להשתמש שני אנשים.

כאמור הרעיון הוא מאוד פשוט, בחלק התחתון של הספה, מתחת למושב, אפשר למשוך את החלק התחתון ולפתוח אותו כך שהספה יהפוך למיטה ואופציה אחרת היא למשוך את המושב כלפי חוץ וכשמרימים אותו, מקבלים צורה של מיטה שאפשר לשכב עליה. חשוב לומר, לא מדובר על הוצאת כריות המושב החוצה בשביל לשכב על החלק שמתחתיהן, אלא ספה נפתחת היא כזו שמשתמשים גם במושבים עצמם בשביל ליצור את המיטה.

אולי יעניין אותך:
טיפים לעיצוב דירה קטנה

איפה מומלץ להציב ספה נפתחת למיטה

כפי שציינו, לרוב נהוג לשים ספה שכזו בחדרי ילדים או חדרי אירוח, מתוך מטרה ששם יהיה ניתן לשכן את האורחים שמגיעים לישון בבית ולא יהיה צורך לרכוש עבורם מיטה.

במקרים רבים, בעיקר אצל צעירים, ניתן למצוא ספה נפתחת למיטה גם בסלון הבית, כשהספה משמשת כמיטה גם עבור מי שמתגורר בבית. אומנם זה לא פתרון הכי אידיאלי לאורך זמן, אך לתקופת מה זה יכול להיות אפשרי, עד שרוכשים מיטה רגילה לישון עליה באופן קבוע.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בדיקת אולטרסאונד בבית – בנוחות שלכם
בדיקת אולטרסאונד בבית מהווה אלטרנטיבה נוחה ונגישה למסגרות רפואיות מסורתיות, המאפשרת לבצע סריקות...
קרא עוד »
יול 12, 2023
נעלי בית
נעלי בית מהווים חלק בלתי נפרד מלבוש הבית שלנו. אומנם נכון כי בעונת הקיץ אין צורך ממשי בנעלי בית, היות...
קרא עוד »
ספט 15, 2020
ארונות הזזה רחבים, לאן הם מתאימים?
היכולת להזיז בקלות את דלתות הארון, החיסכון במקום, המראה הנקי והמודרני, אפשרויות העיצוב, בחירת הגדלים...
קרא עוד »
דצמ 03, 2017