עובש
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

מהו עובש ואיך מטפלים בו? כל העובדות

עובש זהו שם כולל לפטריות המכסות משטחים ממגוון רחב של סוגים. בדרך כלל אנו מבחינים בעובש על גבי אוכל שנרקב או על גבי קירות הבית. בכל אופן, כאשר ישנו מצב בו מופיע עובש בתקרה ובאזורים שונים בבית, יהיה חשוב לפנות אל בעל מקצוע ולטפל בדבר וזאת מכיוון שישנן השלכות שליליות להימצאות של העובש.

בסופו של דבר עליכם להבין כי במקרים של רטיבות ועובש יהיה צריך לקלף את הקיר ולבצע טיפול מקיף יותר וזאת טרם מתיזים את הספריי נגד העובש. במקרים כאלה יהיה מומלץ לפנות אל בעל מקצוע מנוסה.

למה עלול לגרום העובש בביתכם?

במידה ואתם מזהים במקלחת או במקומות אחרים בבית עובש, דעו לכם כי חוסר טיפול להעלמת העובש עלול לגרום למחלות ולמצב בו בני הבית יסבלו באופן ממושך. על מנת להימנע ממצב מעין זה תהיו חייבים לפנות אל בעל מקצוע אשר ידע לבצע טיפול כולל להעלמת העובש.

כך למשל, עובש עלול להיות מסוכן בעבור חולי אסתמה וגם בעבור מבוגרים וחולי סרטן, מכיוון שהמערכת החיסונית שלהם חלשה.

אז כיצד מטפלים בעובש?

ישנה האופציה לנסות לטפל בעובש ללא בעל מקצוע באמצעות אקונומיקה, אך הפתרון לא יהיה מיטבי והעובש צפוי לחזור. במידה והעובש נמצא על קיר עם רטיבות אזי יהיה מומלץ ליצור קשר עם בעל מקצוע שיקלף את הקיר, ישייף אותו ולאחר מכן יתיז חומר המיועד באופן מיוחד לטיפול באופן על הקירות.

כאשר מבצעים טיפול יסודי לטיפול בעובש יהיה ניתן לראות כי לא תהיה חזרה של העובש לקיר והתוצאות תהיינה ארוכות טווח. כך בעצם לא תצטרכו לחשוש בנוגע לבריאות שלכם ותוכלו להיות בטוחים כי העלות הכספית ללא ספק תצדיק את עצמה.

המידע באדיבות אתר http://en-ovesh.co.il/

Share this post

גלילה לראש העמוד