שמלות בת מצווה וקישוטים שונים לאירוע

שמלות בת מצווה

שמלות בת מצווהכשהורים קונים שמלת בת מצווה לילדה שלהם, הם יודעים שזו רק ההתחלה, שמלה יפה ככל שתהיה, ומרבית השמלות אכן כאלה, חייבת שתהיה לה תוספות. אלו יכולות להיות תוספות שניתן לקשט בהן את השמלה ואלו יכולות להיות תוספות שניתן להשתמש בהן כאקססוריז אשר ביחד עם השמלה יהפכו את הילדה, לכלת בת מצווה הכי יפה שיש.

במאמר זה נציג שורה של קישוטים ואקססוריז שיכולים להתאים ביחד עם שמלות שונות, אך לפני כן רק נציין, הדבר המהותי והחשוב באמת הוא שמלת בת מצווה, היא הבסיס. כל שאר הדברים הם תוספות בלבד, דברים שאפשר להשתמש בצורה כזו או אחרת, אך הם אמורים להיות מותאמים לשמלה ולא להיפך. כלומר אסור לבחור את השמלה לפי האקססוריז מההסיבה הפשוטה, שמדובר באלמנטים שונים וקטנים ביחד לשמלה.

אילו תוספות ניתן להוסיף לשמלה

כשמדובר בשמלות לבת מצווה, העיצוב שלהן ישפיע על האופן בו תבחרו ביחד עם הילדה את התוספות השונות שיכולות להתאים לה. יש שמלות רחבות שניתן להוסיף להן חגורה מעליהן, אפילו אם מדובר בחגורה שהיא רק ליופי. בשמלה חלקה, אפשר להוסיף קישוט של פרח או סיכה יפה בקצה, דבר שיאפיין את הילדה ויסמל אותה, כך ששמלת בת מצווה אשר נרכשה בחנות או אצל מעצב, תקבל מימד יותר אישי.

כאמור ניתן לבחור אקססוריז מסוגים וצורות שונות, אשר ישתלבו בשמלה, מה שחשוב שהם לא יהיו גדולים מדי, על מנת שלא יתפסו את כל תשומת הלב ויעלימו את המראה הייחודי של השמלה, מצד שני הם צריכים להיות מספיק בולטים שיהיה ניתן לראות אותם.

תוספות שילדת בת מצווה יכולה ליהנות מהן

מלבד אותן תוספות לשמלה עצמה, הילדה יכולה להתחבר לקישוטים נוספים שיכולים להשלים את השמלה. למשל, אם בוחרים שמלת בת מצווה לבנה חלקה, אז אפשר להשתמש גם בזר פרחים לבן מסביב לראש. זה יכול להתאים לא רק אם האירוע נערך בשבועות אלא גם בזמן אחר.שמלות בת מצווה

אפשרות נוספת היא לשלב מטפחת יפה מסביב לצוואר, בצבע משלים לזה של השמלה. היא אומנם תעניק לילדה מראה מעט יותר מבוגר, אך זה בהחלט יכול להיות מתאים לאירוע כמו בת מצווה בו הילדה הופכת לנערה.

ילדות רבות משתמשות בתכשיטים, כמו צמידים לידיים או לרגילים וכן קישוטים שונים לשיער, אותם הן בוחרות על פי שמלות בת מצווה אותן הן לובשות. כך ההתאמה היא מושלמת בין כל החלקים השונים לאירוע.

פטיטו בע"מ יבואנים ויצרנים של שמלות לילדות ולבת מצווה

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ארון הקודש בירידת הדורות
כל יהודי שומר מצוות יודע כי בבית הכנסת קיים לו ארון קודש, אשר נקרא בשם זה על ידי יהודי אשכנז ונקרא היכל...
קרא עוד »
דצמ 06, 2018
טפט בליסטי
תושבים שגרים ממש קרוב לגבול ובית המגורים שלהם סופג ירי וטילים על בסיס יום יומי יכול לעטוף את כל קירות...
קרא עוד »
אוק 29, 2018
מפיצי ריח לבית
ריחות נעימים בבית הם סימן ההיכר של בתים רבים. ברוב המקרים קונים מפיץ ריח כדי להפיג ריחות שונים כמו...
קרא עוד »
נוב 23, 2020