איך לוודא שהקייטרינג כשר?

שירותי קייטרינג מסייעים לנו בהזדמנויות רבות. בעזרת האוכל המוכן אנחנו יכולים לארח בבית, לארגן אירועים ולקיים מפגשים וכנסים תו שהצד הקולינרי אינו מוטל עלינו. אך כאשר אנו בוחרים קייטרינג אנחנו צריכים לשים לב לבחירתנו. כי לא כל קייטרינג יוכל לענות על כל צורך. ואם אנחנו רוצים להיות מרוצים, אם חשוב לנו שהקייטרינג בו בחרנו יוכל לספק לנו מענה הולם ולהשלים עבורנו את האירוע אותו אנו עורכים כראוי – עלינו להתייחס לכל ההיבטים ולכל הנקודות המשמעותיות.

 

נושאים עיקריים לבדיקה בבחירת קייטרינג

הכשרות של הקייטרינג הוא נושא מהותי וראשוני שאנו בודקים לפני שנבחר את נותן השירות. כיום ניתן בקלות לאתר קייטרינג כשר למהדרין בסגנון הרצוי וברמה המתאימה לנו. וזאת באמצעות תעודת כשרות. תעודת כשרות הינה תעודה שגוף הכשרות המפקח על הקייטרינג מעניק, וזאת אחת לתקופה תוך ציון התאריך. את התעודה מעניק גוף הכשרות בתנאים קפדניים עליהם הוא עומד. כמו כן משגר גוף הכשרות משגיח מטעמו אשר הוא נמצא בשטח ועוקב אחר הפעילות. הוא בודק כי כל מרכיבי הגלם שנמצאים במטבחי הקייטרינג הינם בכשרות המתאימה. הוא בודק כי הירקות והפירות נשטפים כראוי ואין נוכחות של תולעים חלילה. כמו כן יש מעקב אחר הקפדה של הפרדה בין בשר וחלב לאורך כל תהליכי ההכנה.

 

כשר למהדרין – תעודת הכשרות מעידה

בפועל יש למשגיחי הכשרות עבודה רבה. אך הם עושים למעננו את העבודה. כאשר אנו פונים אל קייטרינג ומבררים על כשרות נוכל לקבל את מלוא המידע מתעודת הכשרות שמתנוססת במקום. כמו אן נוכל לקבל אישורי כשרות חתומים באמצעים אחרים. כמובן שעלינו לוודא כי גוף הכשרות מוסמך עלינו וכי אנו נותנים בו אמון ויכולים להגיש וגם לאכול את האוכל שיוצא מהמטבח של הקייטרינג.

 

לפרטים נוספים, פנו עוד היום לקייטרינג הולי בייגל ירושלים

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רישוי עסק – למה חשוב שיהיה לנו רישיון לעסק?
כאשר אנחנו עצמאיים אנחנו חייבים שיהיה לנו רישיון עסק. אם אנחנו רוצים שהעסק שלנו יפעל באופן חוקי אנחנו...
קרא עוד »
אוג 11, 2021
מחיקת נקודות תעבורה על ידי עורך דין – זה אפשרי?
ישנן השלכות רבות למחיקת נקודות התנועה שלך. אז האם זה אפשרי לעורך דין למחוק נקודות תנועה? כן זה אפשרי...
קרא עוד »
דצמ 04, 2021
מסעדות באילת – לבילוי קיצי מהנה
הקיץ הוא עונת הבילויים בישראל. כאשר אנחנו רוצים לבלות בארץ הבחירה הטבעית ביותר היא לצאת לחופשה בעיר...
קרא עוד »
פבר 21, 2017