תפילה לשלום בית

תפילה לשלום בית

השלום בבית הוא נכס. כאשר השלום שורר בבית – הברכה נמצאת כאן וכולנו מאושרים. אבל כאשר העסקים מתחילים לחרוק, הוא חושב כך ואת חושבת אחרת, הוא אומר כך, ואת לגמרי נעלבת – הדברים לגמרי יוצאים מכלל שליטה. כל המצב בבית הופך להיות בלתי אפשרי ולגמרי לא נעים. וכל אחד מכם רק מחפש סיבה לצאת מהבית ולמצוא לעצמו עיסוקים טובים יותר. כמה זה עצוב כשזה קורה, כמה חבל שבמקום שבני זוג יעצימו זה את זו ויחזקו את הקשר שבינם באופן תמידי, הם מגיעים לנישות עצובות של תככים, עלבונות ומריבות.

איך אפשר לשפר את שלום הבית?

למען האמת זה לא חייב להגיע למחוזות אלו. מספיק כי בני זוג יאבדו עניין זה בזו, שהתקשורת תהיה זורמת מעט פחות או שהריגושים לא יהיו בעוצמה המקווה. בכל מצב כזה המצב בבית נעשה לא נחמד ומעיק. האם יש פתרון למצב הזה? חשוב להבין ששלום בית הוא אכן מושג נחשק שכל זוג רוצה להכניס אותו לבית שלו. אבל לא תמיד אפשר לעשות את הפעולות הפשוטות והמוכרות כדי להצליח בכך. כי תפילה לשלום בית היא הדרך הנכונה והצעד המתאים ביותר להשגת המטרה.

תפילה שמגעת עד כיסא הכבוד

בורא העולם חפץ כי נחיה בשלום, המשכין שלום בין איש לרעהו נמצא בדרגה עליונה ביותר, גם אם מדובר על זוג שזקוק לעזרה, וגם אם זה אנחנו עצמנו… לכן ראוי שנחפש דרך לשפר את איכות החיים בביתנו, ולקדם את נושא שלום הבית שלנו. בין אם זה במילים טובות, במחשבה על בן הזוג, בלימוד על השוני ועל ההבדלים בין איש לאישה, וכמובן בתפילה. כל העשייה וההשתדלות לצד התפילות והבקשות מבורא עולם כמו כאן בוודאי יחוללו את השינוי.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מקום לבת מצווה חלומית
נמצאים בחיפושים אחר מקום לבת מצווה חלומית ותוהים כיצד תוכלו למצוא את המקום הטוב ביותר? כדי שכל אחד...
קרא עוד »
מאי 05, 2021
זיפות גגות בתל אביב
יריעות גגות הן חלק חשוב מהנוף התל אביבי. הם משמשים להגנה על בתים ועסקים מפני השמש והגשם הקשים, תוך שהם...
קרא עוד »
ינו 17, 2023
טבעת אירוסין זהב צהוב
אחרי שזכית להכיר את בת זוגך ואתה מרגיש שהגיע הרגע למסד את הקשר ולהציע לה נישואין, אתה צריך טבעת...
קרא עוד »
דצמ 24, 2018