ריפוד ספות

ריפוד ספות

כיום, עם התקדמות הרפואה, אנשים יכולים להיכנס לקליניקה של המנתח הפלסטי ולצאת ממנו צעירים בעשרות שנים. ניתן להרים את העפעפיים, להצר את העור, להסיר את השומנים ויד המנתח על האזמל עוד נטויה. מייקאובר שכזה ניתן לספק גם למערכות הריהוט הביתיות. מסוקרנים?

ריפוד ספות

מחדשים את הספה

חידוש ספות אפשרי לכל הספקנים והממהרים לזרוק את הספה בבית לטובת ספה חדשה וצעירה יותר. תהליך החידוש יחזיר לספה את המראה המבריק והרענן שהיה לה כביום הראשון שפגשתם אותה בחנות הרהיטים. הספה הביתית, מטבע הדברים, מתהדרת בכתמים, שחיקה, בלאי ומגוון חיידקים ולכלוכים.

בתהליך הניקוי המקצועי יישאבו הלכלוכים והחיידקים, האויבים המושבעים של הרגישים לאבק ולקרדית הבית. באמצעות שימוש בחומרי ניקיון עוצמתיים, הלכלוכים שנהיו לחלק קבוע מהדפס הספה, ייעלמו.

ובמהרה, בתום תהליך החידוש והניקיון, ייחשף לפניכם הצבע המקורי של הספה. מי זכר שהיא הייתה לבנה ולא אפורה פעם? מזל שיש עדויות מצולמות.

מרפדים את הספה

 

עם השנים, ריפוד הספה הולך ונשחק. זוכרים עד כמה קפיצית הייתה הספה בעברה, בימיה הזוהרים? ואילו כיום אתם שוקעים בשקעים שבריפוד. באמצעות תהליך ריפוד ספות, ניתן לחדש את הספה.

הרפד מגיע לביתכם בכדי להעריך את מצב הריהוט, במהלכו הוא בודק את ספוג הריפוד, את תקינות הקפיצים ובמקרים אחדים גם את חלקי הריהוט האחרים – הידיות ורגלי העץ. את הקפיצים הבלויים, הרפד מתקן ואת הספוג הבלוי הוא מחליף בחדש, אם ישנו צורך. בהמשך, הרפד מייצר שבלונות ריפוד בכדי שהריפוד החדש יתאים באופן הולם וראוי לריהוט תוך ביצוע מדידות מדויקות של המידות וזוויות הריפוד.

הריפוד יותאם לפי בחירתכם ולפי סוג הספה, כאשר הסוגים הנפוצים בשוק הם ריפודי בד אורגניים וסינתטיים, ריפודי עור ועור הפוך ולבסוף ריפוד דמוי עור.

באמצעות שיטת תפירה משוכללת, הריפוד החדש ייתפר לספה ויאפשר לכם לקבל מחמאות על ריהוט מחודש.

זוהר בניקיון

חברת זוהר בניקיון מספקת מגוון שירותי ניקוי וריפוד ספות מקצועיים לתושבים מכל רחבי הארץ המעוניינים ליהנות מהשירות הטוב ביותר, ממטולה ועד אילת. החברה חרטה על דגלה שימוש בטכניקות המשוכללות ביותר תוך שימוש בחומרי הניקיון הידידותיים והטובים ביותר.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הסכם ממון על נכס – הגיע הזמן להתעורר
בניגוד למה שהרבה אנשים חושבים, לא תמיד זוגות בוחרים לקנות נכס ביחס. לעיתים קורה שאחד מבני הזוג קנה...
קרא עוד »
אפר 09, 2022
פורץ מנעולים – פנו למקצוען בהקדם
נאלצים להתמודד עם תקלה במנעול? פשוט פנו בהקדם האפשרי על פורץ מנעולים שיוכל להגיע אליכם ולפתור את...
קרא עוד »
אוק 29, 2021
3 סיבות לרכוש דומיין עם השם שלך באנגלית
בחירת שם לדומיין עלולה להשפיע על כמות כניסות האתר שלכם, על הקליטות של שם האתר שלכם, ובכלל על האווירה...
קרא עוד »
ינו 22, 2017