3 אפקטים מגניבים לגיטרה חשמלית

הגיטרה נחשבת לאחד מכלי הנגינה המגניבים ביותר שקיימים. היא הולכת אתנו כבר שנים רבות, מלווה אתנו בקומזיצים בלילות ושובה את ליבנו בסולואים מטריפים על גבי במות גדולות או אינטימיות. כל מי שכבר התנסה בנגינה בגיטרה מכיר את תחושה הניצחון כאשר היא נמצאת בידיים שלו, היכולת להפיק צלילים, מלודיות ואקורדים מורכבים היא ללא ספק קוסמית ומשפיעה על חייהם של אנשים רבים בכל רחבי העולם. במרכז של אבי גיל תוכלו למצוא גיטרות מהיצרנים המובילים בעולם – בהחלט שווה בדיקה!

ישנם כמה סוגים עיקריים של גיטרות וכל אחד מהם מיועד למעשה למטרות שונות:

  • הגיטרה הקלאסית מיועדת בעיקר לנגינה של יצירות קלאסיות והיא יכולה להיות פשוטה מאוד או יקרה ואיכותית. המייתרים של גיטרה זו עשויים בדרך כלל מניילון אשר עטוף שיער סוס, כך שהצלילי המופק הינו רך, חם ונעים. ניתן להסתפק בגיטרה זו גם על מנת לנגן שירים פופולאריים.
  • הגיטרה האקוסטית ניתנת להגברה פנימית (פיק אפ) והמייתרים שלה עשויים מברזל. הצליל שהיא משמיעה הוא יותר מתכתי אך ניתן לשלוט בו באמצעות איקוולייזר שמובנה בגוף הגיטרה.
  • הגיטרה החשמלית היא המשוכללת מכולם וישנם מאות דגמים של גיטרה זו. ניתן לחבר אותה לאפקטים שונים וכל גיטרה מפיקה סאונד שונה מחברתה. האפקטים משמשים להעשרה של הסאונד המקורי וקיימים אלפי סוגים שלהם.
  • גיטרה בס  – מיועדת לליווי ואין להקת רוק (כנראה) שלא מצוידת בבסיסט איכותי. גם לגיטרה זו ניתן להצמיד אפקטים מגניבים.

איך להתאים את האפקט לגיטרה

כאשר אנו מחפשים אפקט חדש ומסעיר לגיטרה שלנו חשוב להבין מה המטרה שלנו. האפקט יוצר בעצם עיוות של הסאונד המקורי, ומאפשר לנו לייצר צלילים שונים ומשונים שירעידו את המקלט השכונתי. כל אפקט מיועד לכלי מסוים וכדאי להתייעץ עם מי שמבין ולא לעשות טעויות שיעלו ביוקר.

כדאי גם להשקיע בכבלים ייעודיים ולא לבצע חיבורים לא תקניים שעלולים לפגוע במגבר. בין האפקטים המגניבים ניתן למצוא את הדיסטרושן שמתאים לנגינה של מוזיקת רוק, פלנג'ר שהופך כל צליל שבוקע מהמגבר לחגיגה אלקטרונית וישנם גם מולטי אפקטים שמציעים מגוון של אפשרויות בקופסא אחת. מומלץ לבדוק את האפקטים בחנות, לקחת את הזמן ולא למהר.

למידע נוסף על אפקטים לגיטרה.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גביית מזונות באמצעות הוצאה לפועל
מעת לעת אנחנו קוראים סיפורים מאוד קשים על נשים שלא מקבלות מזונות מהגרוש שלהן. מדובר על מקרים מוכרים...
קרא עוד »
אוג 08, 2018
מארגנים נסיעה לקמפינג עם החברה? כל הסיבות לקחת מונית גדולה!
נסיעה לקמפינג זו חוויה נהדרת. כולנו אוהבים לנפוש וליהנות, כולנו מחפשים חוויות ואטרקציות. כולנו...
קרא עוד »
נוב 10, 2020
נזילות מהשכנים
השכנים לא מתייחסים לקריאות הרבות שלכם לנזילות שמגיעות מהדירה שלהם? יש מה לעשות בנידון אך לפני כן,...
קרא עוד »
דצמ 20, 2021