3 אפקטים מגניבים לגיטרה חשמלית

הגיטרה נחשבת לאחד מכלי הנגינה המגניבים ביותר שקיימים. היא הולכת אתנו כבר שנים רבות, מלווה אתנו בקומזיצים בלילות ושובה את ליבנו בסולואים מטריפים על גבי במות גדולות או אינטימיות. כל מי שכבר התנסה בנגינה בגיטרה מכיר את תחושה הניצחון כאשר היא נמצאת בידיים שלו, היכולת להפיק צלילים, מלודיות ואקורדים מורכבים היא ללא ספק קוסמית ומשפיעה על חייהם של אנשים רבים בכל רחבי העולם. במרכז של אבי גיל תוכלו למצוא גיטרות מהיצרנים המובילים בעולם – בהחלט שווה בדיקה!

ישנם כמה סוגים עיקריים של גיטרות וכל אחד מהם מיועד למעשה למטרות שונות:

  • הגיטרה הקלאסית מיועדת בעיקר לנגינה של יצירות קלאסיות והיא יכולה להיות פשוטה מאוד או יקרה ואיכותית. המייתרים של גיטרה זו עשויים בדרך כלל מניילון אשר עטוף שיער סוס, כך שהצלילי המופק הינו רך, חם ונעים. ניתן להסתפק בגיטרה זו גם על מנת לנגן שירים פופולאריים.
  • הגיטרה האקוסטית ניתנת להגברה פנימית (פיק אפ) והמייתרים שלה עשויים מברזל. הצליל שהיא משמיעה הוא יותר מתכתי אך ניתן לשלוט בו באמצעות איקוולייזר שמובנה בגוף הגיטרה.
  • הגיטרה החשמלית היא המשוכללת מכולם וישנם מאות דגמים של גיטרה זו. ניתן לחבר אותה לאפקטים שונים וכל גיטרה מפיקה סאונד שונה מחברתה. האפקטים משמשים להעשרה של הסאונד המקורי וקיימים אלפי סוגים שלהם.
  • גיטרה בס  – מיועדת לליווי ואין להקת רוק (כנראה) שלא מצוידת בבסיסט איכותי. גם לגיטרה זו ניתן להצמיד אפקטים מגניבים.

איך להתאים את האפקט לגיטרה

כאשר אנו מחפשים אפקט חדש ומסעיר לגיטרה שלנו חשוב להבין מה המטרה שלנו. האפקט יוצר בעצם עיוות של הסאונד המקורי, ומאפשר לנו לייצר צלילים שונים ומשונים שירעידו את המקלט השכונתי. כל אפקט מיועד לכלי מסוים וכדאי להתייעץ עם מי שמבין ולא לעשות טעויות שיעלו ביוקר.

כדאי גם להשקיע בכבלים ייעודיים ולא לבצע חיבורים לא תקניים שעלולים לפגוע במגבר. בין האפקטים המגניבים ניתן למצוא את הדיסטרושן שמתאים לנגינה של מוזיקת רוק, פלנג'ר שהופך כל צליל שבוקע מהמגבר לחגיגה אלקטרונית וישנם גם מולטי אפקטים שמציעים מגוון של אפשרויות בקופסא אחת. מומלץ לבדוק את האפקטים בחנות, לקחת את הזמן ולא למהר.

למידע נוסף על אפקטים לגיטרה.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צילומי טראש דה דרס – אותם לא כדאי לכם לפספס..
יש מסורות אשר מלוות אותנו אלפי שנים או מאות שנים כמו טקס הקידושין, הצום ביום כיפור, סדר הפסח או תפילת...
קרא עוד »
מאי 31, 2019
בחירת האלטרנטיבות הטובות ביותר לחזיות רפואיות לאחר ניתוח להקטנת חזה
לאחר ניתוח הקטנת חזה, הדרך להחלמה מסומנת במספר החלטות מכריעות, אחת מהן היא בחירת התמיכה המתאימה לאחר...
קרא עוד »
מרץ 13, 2024
מתנות ליולדת: תובנות חיוניות לבחירה המושלמת
ניווט בעולם המתנות ליולדות יכול להיות משימה מענגת אך מורכבת. למרות שמקובל להימשך לחשודים הרגילים כמו...
קרא עוד »
נוב 13, 2023