הכנה הבית לקראת הדברה

הדברה

לפעמים ישנם אורחים אשר מאוד מוזמנים להגיע אל הבית שלנו בשמחה רבה, ויש מקרים אחרים שבהם מגיעים אל הבית אורחים שלא רק שהם מאוד לא רצויים הם אפילו הופכים את הכניסה הלא רצויה אל הבית אל מקום מבטחים שבו הם רק הולכים ומתרבים. הדבר נכון עבור סוגים שונים של מכרסמים וגם עבור סוגים רבים מספור של חרקים.

כאשר יש בבית או בבית העסק מתקפה של אחד מאלה, זה חשוב לקרוא אל מדביר מקצועי על מנת שהעבודה של ההדברה תעשה כהלכה, אבל מה צריכים לעשות טרם ההדברה עצמה? הנה הפעולות שיש לבצע כדי להכין את הבית או בית העסק לקראת הפעולה החשובה, כאשר זה מאוד חשוב להיוועץ עם חברת ההדברה שיכולה להדריך לגבי נקיטה של פעולות נדרשות טרם ההדברה ואף לאחריה כדי לשמר את הפעולה בצורה הכי טובה.

הדברה

הדברה מפני פרעושים

איזו מן פעולת הכנה יכולים לבצע טרם הביצוע של ההדברה עצמה בבית אשר מוכה פרעושים ו/או פשפשים? במקרה כזה הפעולה המקדימה תמיד תהיה של שאיבה בכל אותם המקומות שהמזיקים הללו אוהבים להסתתר בצורה קבוצתית. יכולים לראות את הסימנים שלהם עם גרגרים שחורים ונשלים שהם משאירים.

יש לשאוב היטב את האזורים של הרהיטים, השטיחים, מתחת לארונות, בפינות הבית ולמעשה בכל מקום שבו פשפש קטן יכול למצוא לעצמו בית מסתור נעים וחם. יש להוריד את כל המצעים מעל המיטות, לבחון היטב את המזרנים ואת כל הבגדים הללו לכבס בטמפרטורה גבוהה כל האפשר כדי להמית את אלה שעדיין יכולים להיות שם, כולל ביצים שיש להן עוד אופציה לבקוע. לאחר מכן חברת ההדברה תגיע להשלים את המשימה עם פעולות מקצועיות נוספות בעזרה של חומרים כימיקלים.

הדברה מפני קרציות

במידה ובבית יש קרציות, צריכים לפעול עם הכנה של השטח בצורה שדומה לזו שמבצעים עבור הכנה לקראת הדברה מקצועית במקרה שבו יש פשפשים ופרעושים. לשם כך יש לנקות את הבית היטב בכל האזורים שלו, ולאחר מכן להשאיר את הבית מוכן עבור השלב של ההדברה על ידי חברת הדברה, כאשר לאחר מכן חשוב שלא לשטוף את הרצפה כדי לאפשר לחומר ההדברה להמשיך ולפעול עבור עוד כמה כאלה שאולי נותרו בחיים ויכולים לנצל את השטח הנקי עבור יציאה ממקום מסתור שבן היו ותחילת התרבות מחדש.

הדברה מפני תיקנים ונמלים

יש כמה סוגים של תיקנים. לכל אחד מאלה יש מקומות מסתור אהובים כאשר אלו הגדולים אוהבים לצוץ מתוך פיר הניקוז של המים והביוב, לעומת אלה הקטנים שאוהבים להסתתר בינות ארונות המטבח וחלקי מוצרים חשמליים. על מנת שתוכל להתבצע הדברה מקצועית מפני תיקנים צריכים באזור של המטבח לפנות את כל הכלים כולל דברי מזון אשר צריכים להעביר אל מיקום אחר עד אשר ההדברה תסתיים בהצלחה.

הדברה מפני מכרסמים

איך מבצעים הכנה טובה עבור הדברה יעילה מפני מכרסמים? צריכים קודם כל להבין כי עכברים וחולדות הם לרוב מתחבאים במחילה מאחורי סוג של ארון שלרוב צמוד אל הקיר. לאחר שמזיזים את כל אלה מהקירות הצמודים יכולים להבחין ביתר קלות במקומות של מסתור, הדבר כולל גם בדיקה יסודית מקומות כמו מזווה של אוכל, ארונות מטבח ומחסנים. לוכד מכרסמים מניחים מלכודות עבור אלה ובאופן הזה אותם תופסים, ולעיתים הם מבקשים שלא לנקוט באף סוג של פעולה עד אשר הם מגיעים אל המקום ומבצעים את מה שהם יודעים לעשות בצורה מקצועית.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כיצד מטפלים בבעיות עור עם מידע נוסף על ורידים בולטים?
ורידים בולטים בידיים ברגליים על גבי הצוואר או אפילו על גבי הפנים, יכולים לגרום לירידה באסתטיקה, במצב...
קרא עוד »
מאי 06, 2018
תובנות מומחים: ניווט בניהול כעסים
כעס הוא רגש רב עוצמה שיכול להיות בעל השפעות משמעותיות על חיינו, מערכות היחסים והרווחה הכללית שלנו....
קרא עוד »
אפר 10, 2024
בחירת מתווך נדל"ן נכון: פרספקטיבה ברורה
בעולם הסבוך של עסקאות נדל"ן, תפקידו של המגשר אינו מובן לעיתים קרובות, אך הוא חיוני להליך חלק ומוצלח....
קרא עוד »
דצמ 11, 2023