משחררים אנרגיות בקיץ: טרמפולינה לחצר

טרמפולינה לחצר

זה הזמן לשנס את המותניים ולהתכונן את חופשת הקיץ הארוכה. יש הורים שלהם יש ילדים גדולים שלהם אין בעיה להעסיק את עצמם, אבל ההורים שלהם יש עדיין ילדים קטנים שנמצאים בגנים או בשנים הראשונות של בית ספר יסודי עדיין מדובר בצורך להכניס אותם אל מסגרת כמו קייטנה, כאשר גם הקייטנות הן לא עד תומו של החופש ותמיד יש שבוע או שבועיים שבהם נותרים עם ילדים שאותם צריכים להעסיק עד שספטמבר בא.

מה כבר אפשר לעשות במשך של שישים ימים בהם השמש שוקעת מאוחר? קראו את הדברים הבאים לילדים אנרגטיים בחופש הגדול.

טרמפולינה לחצר

רשימה של פעילויות חינם

יש הורים אשר הוגים תוכנית של פעולה טרם הכניסה אל חודשי הקיץ וממש רושמים בטבלה מסודרת מה עושים בכל יום ויום מבלי שכאוס ישתלט ויתיש את כולם לפני שחוזרים אל המסגרת הרגילה. חלק מן העניין הוא פשוט למצוא מקום שבו יכולים לשחרר את רמות האנרגיה הגבוהות אשר קיימות בצורה מאוד טבעית אצל ילדים קטנים, לצד תשומת הלב שחלקם מבקשים באופן ספציפי עם ההורים.

מה כבר יכולים לעשות? למצוא שילוב נהדר בין סבים וסבתות, גיחות לקניון, משחקים בג'ימבורי, משחקים בגינה הציבורית, קפיצה לחוף הים וחופשה משפחתית. יש המוני פעילויות שאפשר לעשות בחיק הטבע ללא תשלום בכלל, ורק צריכים למצוא את כל המקומות הללו וללכת אליהם בצורה מסודרת או באופן ספונטני אם זה מה שאוהבים כולם.

משחקים שאפשר למקם בגינת הבית

מה קורה כשאר ההורים קצים ביציאות הללו מן הבית והיו רוצים לשם שינוי לשבת בשעות של אחר הצהריים עם הילדים מבלי שאלה רבים מרוב שעמום? במקרים מעין אלה מאוד כדאי לחפש אחר סוגי משחק שרלבנטיים עבורם כמו התקנה של טרמפולינה גדולה בחצר של הבית. טרמפולינה היא דרך נפלאה שבה הילדים יכולים לשחרר את כל האנרגיה שלהם מצד אחד, וההורים מצידם יכולים לשבת עם כוס של שתייה טעימה ולנוח בחצר עד אשר אלה ירגישו מספיק מותשים כדי ללכת למקלחת, לאכול ארוחת ערב טעימה ולשכב בנחת לישון במיטה.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך בוחרים מנתח טוב לאבנים בכליות?
בחירת מנתח טוב לאבנים בכליות היא החלטה חשובה הדורשת שיקול דעת מדוקדק. חשוב לקחת בחשבון את הכישורים...
קרא עוד »
מאי 24, 2023
קורס פיתוח אפליקציות לילדים, לימודים מעניינים לצעירים
קורס מפתחי תוכנה לילדים הוא הזדמנות אידיאלית לפתח את כישוריהם. הקורס ילמד אותם כיצד לתכנת באמצעות...
קרא עוד »
פבר 25, 2023
איתור נזילות בקירות בית ישן
בתים ישנים בניגוד לאלו החדשים הם מועדים יותר לפורענות בכל הקשור לבעיות ותקלות שונות במערכות החשמל...
קרא עוד »
מרץ 13, 2018