משחררים אנרגיות בקיץ: טרמפולינה לחצר

טרמפולינה לחצר

זה הזמן לשנס את המותניים ולהתכונן את חופשת הקיץ הארוכה. יש הורים שלהם יש ילדים גדולים שלהם אין בעיה להעסיק את עצמם, אבל ההורים שלהם יש עדיין ילדים קטנים שנמצאים בגנים או בשנים הראשונות של בית ספר יסודי עדיין מדובר בצורך להכניס אותם אל מסגרת כמו קייטנה, כאשר גם הקייטנות הן לא עד תומו של החופש ותמיד יש שבוע או שבועיים שבהם נותרים עם ילדים שאותם צריכים להעסיק עד שספטמבר בא.

מה כבר אפשר לעשות במשך של שישים ימים בהם השמש שוקעת מאוחר? קראו את הדברים הבאים לילדים אנרגטיים בחופש הגדול.

טרמפולינה לחצר

רשימה של פעילויות חינם

יש הורים אשר הוגים תוכנית של פעולה טרם הכניסה אל חודשי הקיץ וממש רושמים בטבלה מסודרת מה עושים בכל יום ויום מבלי שכאוס ישתלט ויתיש את כולם לפני שחוזרים אל המסגרת הרגילה. חלק מן העניין הוא פשוט למצוא מקום שבו יכולים לשחרר את רמות האנרגיה הגבוהות אשר קיימות בצורה מאוד טבעית אצל ילדים קטנים, לצד תשומת הלב שחלקם מבקשים באופן ספציפי עם ההורים.

מה כבר יכולים לעשות? למצוא שילוב נהדר בין סבים וסבתות, גיחות לקניון, משחקים בג'ימבורי, משחקים בגינה הציבורית, קפיצה לחוף הים וחופשה משפחתית. יש המוני פעילויות שאפשר לעשות בחיק הטבע ללא תשלום בכלל, ורק צריכים למצוא את כל המקומות הללו וללכת אליהם בצורה מסודרת או באופן ספונטני אם זה מה שאוהבים כולם.

משחקים שאפשר למקם בגינת הבית

מה קורה כשאר ההורים קצים ביציאות הללו מן הבית והיו רוצים לשם שינוי לשבת בשעות של אחר הצהריים עם הילדים מבלי שאלה רבים מרוב שעמום? במקרים מעין אלה מאוד כדאי לחפש אחר סוגי משחק שרלבנטיים עבורם כמו התקנה של טרמפולינה גדולה בחצר של הבית. טרמפולינה היא דרך נפלאה שבה הילדים יכולים לשחרר את כל האנרגיה שלהם מצד אחד, וההורים מצידם יכולים לשבת עם כוס של שתייה טעימה ולנוח בחצר עד אשר אלה ירגישו מספיק מותשים כדי ללכת למקלחת, לאכול ארוחת ערב טעימה ולשכב בנחת לישון במיטה.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בית קפה כשר למהדרין בירושלים
מקובל לחשוב שתרבות הישיבה בבתי קפה שמורה יותר לקהל התל אביבי, כפי ששר על זה עוד לפני שנים רבות עברי...
קרא עוד »
יונ 05, 2016
מה חשוב לדעת על הסכם ממון בין בני זוג?
הסכם ממון הוא מסמך משפטי בין שני אנשים או יותר. חשוב שהוא מנוסח כראוי וחתום על מנת להבטיח את התנהלותו...
קרא עוד »
יול 11, 2022
למה זר ורדים אדומים נחשב רומנטי
זר ורדים אדומים נחשב מאז ומעולם לאחת המתנות הרומנטיות ביותר שגבר יכול להעניק לאישה. מעבר לכך שמדובר...
קרא עוד »
אוק 23, 2019