מעכבי בעירה

מעכבי בעירה

כל חומר שהוא לא מים, הוא מפחית דליקה. כל חומר שיש בו סיכון בעירה חייב לעבור בדיקות מקיפות ולקבל תו תקן ממכון התקנים הישראלי שמאשר שיש בתוכו גם מעכבי בעירה. השימוש במים אינו נכון. מעכבי בעירה מונעים לא אחת התרחבות הבעירה. בעידן בו יש בכל בית ולכל משפחה הרבה מוצרים ופריטים שיכולים להישרף הרי שמומלץ להחזיק בבית מעכבי בעירה.

מעכבי בעירה

שמירה על איכות הסביבה לצד בטיחות

אנחנו מכירים מעכבי בעירה מסוגים שונים אבל כולם צריכים להיות  ידידותיים לסביבה. שלא יהוו סכנה לאנשים לבעלי חיים ולצמחים. חשוב שהם לא יפלטו חומרים רעילים ואדים שיכולים להיות מסוכנים ולגרום להגברת הבעירה במקום למגרה.

הסיבה שלא כל אחד יכול להשתמש במעכבי בעירה היא שמי שאינו בקי במורכבות מערבי בעירה יכול להשליך, לצורך כיבוי האש, חומרים מלבני אש, מה שיעשה את כיבוי האש לקשה יותר ומסוכן ביותר. במקרה של פריצת אש רצוי וכדאי להזמין איש מקצוע שיודע בדיוק אם איזה מעכבי בעירה להשתמש.

איפה משתמשים בחומרים מעכבי בעירה

לא כולנו יודעים אבל מעכבי בעירה אפשר למצוא בבדים המיועדים לבגדים. במקרים אלו חייבים מעכבי בעירה אלו להיות מסוג כזה שאפשר  יהיה לכבש את הבגדים מבלי לפגוע ביעילות מעכבי הבעירה.

בגדים של לוחמי האש הם הדוגמא הטובה ביותר למעכבי בעירה בבדים. מן הסתם בגדים אלו אמורים להיות מעכבי בעירה מהאיכות הטובה ביותר מאחר ולוחמי האש הם האנשים שהכי הרבה נפגשים עם אש חיה. הם אמורים להתקרב ללהבות ולעיתים המרחק קטן ביותר.

בשנים האחרונות אנחנו מרבים לשמוע על פעולות מחבלים שזורקים בקבוקי תבערה לעבר מכוניות הנוסעות על כבישים ביהודה  ושומרון ובכבישים מסוכנים אחרים. זוהי הסיבה שבכל מכונית כזו חייבים להיות מעכבי בעירה. לפעמים פעולת הצלה במעכבי בעירה יכולה להיות מצילת חיים אפילו אם יושבי המכונית נפגעו ונכוו.

מעכבי בעירה

ונקודה חשובה לסיום…

כל מי שרוכש מעכבי בעירה לצרכים השונים כדאי לו להתייעץ עם מי שמתמחה בנושא. על מנת להתייעץ עם בעלי המקצוע גלשו באתרי האינטרנט השונים וקבלו מידע רחב ככל שאפשר בנושא. מאחר ומעכבי בעירה יוצרים שכבת בידוד שגורמת למניעת נזק מהאש כדאי להשתמש במעכבי בעירה באיכות גבוהה ויעילה.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גרים באזור מסוכן? זה מה שאתם צריכים לעשות
אולי תתפלאו לשמוע אך מדינת ישראל היא אחת המדינות הבטוחות בעולם. לעומת הפשע המשתולל ברחובות ארצות...
קרא עוד »
אוק 23, 2017
איך תתאימו לעצמכם מקלחון לאמבטיה
חדר האמבטיה שלכם חייב להיות כזה שתמיד נראה טוב, וזאת משום שבמקום זה אתם מתרעננים בשעות הבוקר, בחדר...
קרא עוד »
דצמ 09, 2018
איך להפיק את אירוע החינה המושלם? טיפים למאורסים
אחד האירועים המשמחים ביותר עבור זוגות מאורסים, הוא אירוע החינה, ויש לא מעט זוגות שמספרים שמדובר...
קרא עוד »
יול 01, 2020