ייעוץ והכוונה אסטרולוגי במגוון תחומי חיים

ייעוץ והכוונה אסטרולוגי

לא מעט אנשים משתמשים בייעוץ והכוונה אסטרולוגית במגוון תחומים בחיים שלהם. הם משתמשים בייעוץ שכזה על מנת לקבל תשובות כיצד לפעול בתחום הזוגיות, העבודה, הלימודים, חברים, כסף ועוד. בכל תחום בו יש להם שאלות, דילמות, התלבטויות, הם פונים לאסטרולוגיה לחפש מענה.

ייעוץ והכוונה אסטרולוגי

זה לא חדש, אנחנו יודעים שכבר בימי קדם אנשים השתמשו באסטרולוגיה ובכלים דומים אחרים על מנת לקבל תשובות בשאלות הרות גורל, יותר או פחות. יש לא מעט אנשים שאומנם מרימים גבה, מדוע במאה ה-21 צריך להשתמש בייעוץ והכוונה אסטרולוגית, הרי יש היום כלים יותר מדעיים, יותר רציונאליים לכאורה שיכולים לעזור.

יש לכך הסברים רבים וזה ויכוח עתיק יומין, בין מי שמאמין אך ורק בשיקולים של עלות-תועלת, ניתוח מידע ורציונאליות מחשבתית לבין מי שמאמין שכלים כמו אסטרולוגיה ואמונות אחרות, יש להם כוח אמיתי.

לא מעט אנשים בוחרים בייעוץ והכוונה אסטרולוגית, מאחר והם התנסו בכך מספר פעמים וראו כי מה טוב, זה באמת עזר להם. אחרים בוחרים להשתמש בזה כי הם פשוט אנשים מאמינים, הם מאמינים במגוון רחב של דברים ואסטרולוגיה זה אחד מהם. סביר להניח שמנגד יהיו כאלה שיטענו שמדובר בחוסר ביטחון או בתחושות אחרות שמובילות לידי כך שאנשים ייאחזו בכל דבר אפשרי כולל אסטרולוגיה. שוב, זה ויכוח עתיק יומין שאין בו מנצחים.

מי שמאמין באסטרולוגיה יכול להשתמש במספר רב של כלים לצורך מימוש האמונה שלו. הוא יכול להשתמש באסטרולוגים בשר ודם, איתם הוא יכול להיפגש ואלה יעשו לו מפה ויעזרו לו להתמודד עם הדילמות השונות שעולות בפניו. מי שמעדיף לעשות את זה בצורה יותר פרטית, מבלי לערב גורמים חיצוניים, יכול פשוט להיכנס לאתרי אסטרולוגיה, מדורים בעיתונות ועוד, ולהשתמש במפות שכתובות שם. לכל אחד מאיתנו יש את החודש שלו על פי תאריך הלידה והוא יכול לראות מה כתוב עליו.

צריך לומר, האמונה באסטרולוגיה כמו בדברים אחרים, מחזקת אנשים, מאפשרת להם לצבור ביטחון עצמי ולקבל החלטות, על כן גם מי שלא מסכים, צריך לדעת שזו הדרך שלהם ולכבד אותה.

עוד מידע תוכלו למצוא בכתובת http://www.hadaralon.co.il/

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בניית מרפסת שמש – המדריך המלא
מרפסת שמש היא מצרך מבוקש בנוף הישראלי, אם כי לא ברור כל כך למה הבתים מלכתחילה לא נבנו עם מרפסות. יש...
קרא עוד »
ינו 07, 2022
ריהוט גן
ריהוט גן הוא סוג של ריהוט המשמש בגינות. הם עשויים מחומרים שונים כגון עץ, מתכת ופלסטיק. הם משמשים למשוך...
קרא עוד »
יול 24, 2022
על מועדון לבת מצווה כבר שמעתם?
הנה מגיע הגיל הרגיש הזה שבין בגרות לילדות, והנערה שלכם רוצה ליהנות מכל העולמות במיוחד כאשר ההורים...
קרא עוד »
אוק 04, 2017