אחזקת בניינים על ידי חברה חיצונית

צביעת בניין

 

אם הייתם או אתם עדיין חברי ועד בית, וודאי אתם מכירים את העובדה שמאוד לא פשוט ואפילו לעתים בלתי אפשרי להזיז דברים בבניין, מה שגורם אצל רבים מאיתנו לתחושת תסכול. הרי כולנו מחפשים לגור בסביבת מגורים יפה, מטופחת, שהכניסה תהיה נעימה לעין, שהחצר תהיה שמורה וירוקה, שהלובי יהיה נקי בקיצור כולנו רוצים לגור בבניין מתוחזק, שמור שכייף להיכנס אליו. אז אם גם לכם נמאס ״לדבר אל הקיר״ ולנסות ולהזיז קירות,  אחזקת בניינים על ידי חברה חיצונית יכול להיות הפתרון המושלם בשבילכם.

 

ובכן, בעיית הניהול של ועד הבית הינה בעיה מוכרת ויש הטוענים שישראל היא המדינה היחידה בין כל המדינות המערביות בעולם שמחזיקה בגורם כמו ועד הבית. בכל המדינות המודרניות בעולם יש חברות ניהול ואחזקת נכסים שדואגות לבניין מא׳ ועד ת׳.

 

אז מדוע כדאי לכם לעבור לאחזקת בניינים על ידי חברה חיצונית?

  1. התיקונים הופכים זולים ומהירים יותר – לחברות אחזקה יש קשרים עם בעלי מקצוע מכל הסוגים: חשמלאים, אנשי תחזוקה, גננים, אנשי ניקיון, אנשי שמבינים בביוב וכו׳. עובדה זו הופכת את כל נושא התיקונים והאחזקה של הבניין לפשוט וקל הרבה יותר. הרי אותם בעלי מקצוע נהנים מהכנסה שוטפת באופן כזה או אחר מחברות הניהול והאחזקה ולכן יש להם אינטרס לספק שירות מקצועי, איכותי, מהיר בהרבה פחות כסף כך שכל בעיה שצצה, כמו למשל סתימות ביוב, פיצופים בצנרת, התרבות מזיקים ועוד – מסודרת תוך זמן קצר.
  2. תשלומים – נתונים מחקריים מראים כי רוב בעלי הבתים הוותיקים החלו לעזוב ולהשכיר את הדירות שלהן לשוכרים חיצוניים, מה שהפך את נושא ועד הבית לסבוך עוד יותר. לדיירים תמיד יש תלונות על ועד הבית ותפקודו זו הסיבה שבניינים שלמים היום בוחרים בשירותיהן של חברות אחזקה מקצועיות שכן אלו גם דואגות לרדוף אחרי כל אותם אנשים שלא משלמים בזמן. בתשלום סמלי ונוח לכל כיס יש לכולם ראש שקט.
  3. שמירה – במידה והבניין שלכם מחזיק בשומר, חברת האחזקה גם דואגת לנושא הזה. היא בוחרת בחברת שמירה מקצועית ודואגת שהכל יתבצע כהלכה לפי חוקי הבטיחות.

 

המשמעות של חברת אחזקה שדואגת לכל התחזוקה של הבניין החל משירותי ביטוח, אחזקה מונעת, בדיקות תקופתיות של לוחות החשמל, תשלומים לרשויות, אחזקת מעליות, אחזקת גנרטור וזה רק הקצה של הקצה של הקרחון הינה פשוט ראש שקט נטול דאגות של הדיירים המתגוררים בבניין.

 

 

 

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מכונות ספורט
ישנם סוגים שונים של מכונות פרסים ומכונות ארקייד, כולל מכונות טפרים, משחקי יריות, משחקי מירוץ, מכונות...
קרא עוד »
מרץ 29, 2023
קרבת מגורים אל בית אבות – דבר חשוב
כל אחד יגיע בסופו של דבר לבית אבות, זהו הסדר הטבעי של הדברים. אנחנו מתחילים את חיינו כילדים קטנים,...
קרא עוד »
אוק 09, 2018
מה צריך לדעת לפני שמתגרשים
תהליך של גירושין נחשב לאחד התהליכים הקשים ביותר עבור כל זוג שעומד בפני פרידה. לרוב מדובר על תהליך...
קרא עוד »
אפר 07, 2020