משאבות טבולות לכיסוי בריכה

משאבה טבולה לבריכה

מהי משאבה טבולה? וכיצד משאבה כזאת תסייע לכם על מנת שלמור על מהבריכה שלכם נקייה ונעימה? כל המידע על משאבות טבולות בהמשך.

אם יש לכם בריכה ביתית, בריכת דגים או בריכת נוי, חשוב שתדעו כי אחת הדרכים ליהנות מבריכה בעלת מי נקיים ובריכה תקינה היא באמצעות משאבה טבולה. אבל מהי משאבה טבולה?

משאבה מסוג זה היא כזאת שעשויה מחומרים שונים בדרגות שונות של עמידות ביניהם: פלסטיק, ברזל ופלדה. התאמת החומר שממנה עשויה המשאבה קשורה למיקום שבו אתם רוצים למקם את המשאבה ולגודל העבודה שעליה לבצע, כאשר משאבות טבולות מפלדה נחשבות לחזקות והעמידות ביותר שיש כיום.

משאבה טבולה לבריכה

תפקידה של משאבה טבולה

למשאבה זאת ישנם כמה תפקידים ביניהם: מניעת מי,  נוזלים , מי שופכין ומים מלוכלכים, המשאבה מונעת הצפות, מנקזת צנרות והיא מתאימה לכל רחוב ציבורי, לבית פרטי, או למקומות שבהן ישנו שימוש במים או במקומות ציבוריים שבהם יש לנקז את מי השפכים למקומות ייעודיים.

היכן נמצאות המשאבות?

משאבות טבולות הן כאלה שנמצאות במגוון רחובות, מבנים, בניינים, חניונים, בריכות מסוגים שונים בעסקים חנויות ומבני תעשייה, כאשר התפקיד של המשאבות הוא למנוע הצטברות של מים, הצפות או העלאה של מי הביוב אל הרחוב.

התקנת משאבה טבולה בבריכה

בשנים האחרונות יורת ויותר אנשים בונים ברחבי החצר שלהם בריכות, בין אם מדובר בבריכות נוי, בריכות טבעיות, בריכות שחיה, בריכות דגים ועוד.

משאבות טבולות הן אלמנט שחייב להיות מותקן באזור הבריכה וזאת על מנת שניתן יהיה לנזק מים מלוכלכים אל מקומות ייעודיים  – משאבה טבולה נוהגים להתקין גם בבריכות שחייה.

בנוסף חשוב לדעת כי הבריכות מונעות הצפות, והן כאלה אשר שואבות את מי הבריכה ומבצעות סירקולציה במים – מה שעוזר לקבל מי בריכה נקיים.

אז כיצד בוחרים משאבה לבריכה?

כדי לבחור משאבה המתאימה לצרכים שלכם ושל הבריכה, חשוב לבחור משאבה שמתאימה לגודל הבריכה. עוד חשוב לבחור משאבה שמתאימה לסוג הבריכה שלכם, ולהתייעץ עם אנשי המקצוע המומחים בתחום המשאבות שיוכלו להתאים לכם את המשאבה הטובה והיעילה לכם מכל!

 

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כמה באמת מרוויח איש סייבר?
שואלים את עצמכם כמה באמת מרוויח איש סייבר? ובכן, המשכורת של אדם כזה יכולה לנוע החל מאזור של 15 אלף שקלים...
קרא עוד »
אפר 25, 2021
מהם היתרונות של מערכת לניהול משק מים Flowless
לשימוש במערכות כמו מערכת בקרת המים של Flowless ישנם לא מעט יתרונות שכדאי לכם לקחת בחשבון, וזאת במיוחד אם...
קרא עוד »
נוב 07, 2016
לוח תאריכים משפחתי – המתנה שתשמח כל משפחה
המשפחה גדלה ומתווספים עוד ועוד תאריכים ואירועים חשובים שחשוב לזכור בכל שנה, כך שניתן יהיה לציין...
קרא עוד »
יול 20, 2021