חימום תת רצפתי

חימום תת רצפתי

חשוב לשמור על ראש פתוח, במיוחד כאשר מדובר בבחירת שיטה שעשויה להשפיע על איכות החיים לאורך עשרות שנים קדימה ובאירופה ובארה"ב היא כבר הוכיחה את עצמה, ואף נחשבת למובילה בתחומה. אי לכך אם גם אתם עומדים לבנות את ביתכם או לבצע שיפוץ מהותי בתחום הריצוף – טוב לדעת שכל שצריך לעשות הנו פשוט ביותר, לשקו להתקין חימום תת רצפתי. לאחר שמקבלים החלטה חיובית, יש להתחיל לבחון אל איזו חברה ראוי לחבור, וזאת כי מדובר בהחלטה נוספת שעשויה להיות מאוד משמעותית – מבחינת ההתקנה והאיכות.

חימום תת רצפתי

מה בודקים?

כיצד בוחרים חברה עבור התקנה של חימום תת רצפתי? ובכן כל שיש לעשות הנו פשוט ביותר, יש לבחון ניסיון, ורזומה, יש לבקש לדבר עם לקוחות קודמים וכמובן יש לבקש לראות מפרט טכני מדויק לצד הסבר נרחב אודות שלל השלבים לפיהן תותקן המערכת. כמו כן יש לבחון מהם הנתונים אודות השדות האלקטרומגנטים, יש לבקש לראות את הדוחות אודות צריכת האנרגיה (באופן נקודתי, בהתאם לפרויקט של כל אחד) וכמובן שיש לקבל הצעת מחיר מפורטת, כך שלא יתעוררו הפתעות ברגע האחרון.

בעת בנייה ושיפוץ

ציינו כמה מומלץ להתקין מערכת חימום תת רצפתי עבור בית חדש אשר נמצא בשלב התכנון, אך פה נוסיף ונציין שגם מומלץ ביותר לשים לב להזדמנויות נוספות אשר מאפשרות את התקנת המערכת, למשל כאשר מדובר בשיפוץ הרצפה, בהחלפת הצנרת וכדומה. מכאן שגם אם לא מבקשים להחליף את כל הריצוף, טוב לדעת שאם לצורך הדוגמה עומדים להרים את הריצוף בחדר האמבטיה, ניתן יהיה להתקין רק במקטע זה את המערכת. מכאן שמדובר במענה אידאלי עבור אנשים שמבקשים ליהנות מחימום איכותי, שמבקשים להיכנס אל חדר האמבט בנוחות יתרה ושמבקשים מראש לשלוט על כל פרמטר שנוגע לחימום.

יתרונות השיטה

מדוע באירופה שיטת חימום זו כבר שנים מובילה ומאוד פופולארית וגם בארץ אנשים מתחילים להשלים פערים? כיוון שמדובר בשיטת חימום מאוד נעימה (אינה משמיעה רעשים, אינה מייבשת את האוויר ואינה מסחררת באוויר אבק), שיטה זו אידאלית מבחינה חזותית, ולו כי היא אינה נראית (מוטמעת מתחת לריצוף), שיטה זו מאוד ידידותית לסביבה (אינה פולטת גזים רעילים), שיטה זו מאפשרת שליטה מלאה על אזור החימום הרצוי, על הטמפרטורה הרצויה ועל שעות החימום הרצויות, שיטה זו מאפשרת לנצל בחוכמה את שעות צריכת החשמל המוזלות, שיטה זו מעניקה תחושת חום אחידה בכלל הבית (ולו כי החום מתחיל מהנקודה הכי נמוכה ומשם מטפס מעלה), שיטה זו מונעת את הצורך לנעול נעלי בית, שיטה שזו אינה מצריכה שום התעסקות (מלבד תכנון ראשוני של התרמוסטט) ושיטה זו מאפשרת ליהנות מחימום יעיל גם בעת הפסקת חשמל, וזאת כי הרצפה החמה תמשיך לפלוט את החום שנצבר בה לאורך זמן.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
Watched.co.il – הזמנת שעונים וצמידים לגבר
רוצים להזמין שעון יד לגבר באיכות גבוהה, אך במחיר שפוי? באתר https://watched.co.il תוכלו לבצע הזמנה אונליין או...
קרא עוד »
דצמ 13, 2020
שעונים לגברים
שעון הוא תכשיט יקר ערך. אתה יכול לענוד אותו כדי להראות את הסגנון שלך. אבל אתה יכול גם להשתמש בו כדי...
קרא עוד »
מרץ 03, 2023
כמה עולה בית חכם
משפחות רבות הבונות את ביתן החדש או מבצעות שיפוץ מסיבי, בודקות את האפשרות להפעלת המתחם בשיטת הבית החכם...
קרא עוד »
ספט 03, 2018