תיקון חלודה באמבטיה

חלודה באמבטיה

אנשים רבים שיש להם אמבטיה בבית, שמים לפעמים לב לנקודות חלודה המתחילות להיות באיזור הביוב, בקצוות האמבטיה ומסביב לצינור. אמבטיות רבות עשויות מפח המצופה בחומר הנקרא אימאייל ובכך כל פגיעה או שריטה נגרמת באמבטיה נוצרת שכבת חלודה ואין הרבה באפשרותינו לעשות. תיקון חלושה באמבטיה הוא דבר הנחוץ ללא מעט אמבטיות והמראה אחרי התיקון הוא אמבטיה נקייה ותחושת מבריקות וחדישות.

איך נעשה חלודה באמבטיה

יש לא מעט אמבטיות עשויות מפח ומצופות בחומר אימאייל בחיצוניות של האמבטיה. בגלל שהפח הנו חומר דק, ברגע שחפץ כבד או פגיעה של משהו פוגעת בחומר, ציפוי האימאייל יורד ובכך מתגלה החלודה של הפח. עוד בעיה היוצרת את החלודה היא חדירת מים למקומות הלא מוגנים על יד שכבת אימאייל וגורמת לריקבון מה שמביא לחלודה בסופו של דבר.

איך מתקנים חלודה באמבטיה

בארץ קיימות חברות רבות המתמחות בשיפוץ, תיקון וציפוי של אמבטיות. עם אנשי מקצוע המנוסים והיודעים יותר מדבר או שניים על כל חומרי האמבטיות, בעיות הריקבון והחלודה ופיתרונם, יתנו לאמבטיה מראה אסתטי, חדש ומבריק. אנשי המקצוע דבר ראשון יתבוננו ויבחנו את מצב החלודה ואת החומרים המובנים בתוך האמבטיה. לרוב תיקון חלודה באמבטיה נקרא גם תיקון נקודתי מכיוון שהתיקון יעשה רק על נקודות מסויימות באמבטיה ולא שיפוץ כללי. בתיקון הנקודתי אנשי המקצוע מלטשים את המקום עם החלודה, מסירים אותה וממלאים חומר אחר המגן על המשטח המסוים שיצור חסימה מהחלודה להופיע שוב. לאחר מכן יצבעו את המקום בצבע של האמבטיה.

למה כדאי להשתמש באנשי מקצוע בשביל תיקון חלודה באמבטיה ולא לקנות אחרת

לפעמים אנשים חושבים שמצבה של אמבטיה עם חלודה היא אינה ניתנת לתיקון והמראה החיצוני שלה ישאר כמו שהוא. אך הדבר אינו נכון. בעזרת תיקון חלודה באמבטיה באמצעות אנשי מקצוע הדבר יחסוך כסף רב בקנית אמבטיה חדשה, כאב ראש ובזמן יקר בבחירת האמבטיה ומדידותה המדויקים. תיקון חלודה באמבטיה לוקח שעות ספורות בלבד ומוודא שבנקודות המסוימות לא יוצר יותר חלודה.

תיקון חלודה באמבטיה הוא הפיתרון המושלם החוסך זמן יקר, כסף רב ומדידות רבות. חברות רבות ברחבי הארץ מציעות את שירותיהן בשיפוץ ותיקון אמבטיות גם אם הדבר דורש נקודות מסוימות ולא תיקון ושיפוץ כללי. באמצעות אנשי מקצוע מנוסים אלו אפשר לתקן את נקודות החלודה כאילו מעולם לא היו ולהבטיח שנקודות אלו לא יווצרו יותר חלודה. תיקון נקודות החלודה הנו נמשך שעות קטנות בלבד והמחיר משתלם יותר מלקנות אחת חדשה.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גלגל יוגה לאימוניים ביתיים
עכשיו, כאשר הקורונה משתוללת בחוץ, אתם נמצאים יותר ויותר בבית? רוצים לנצל את הזמן כדי לשפר את האיזון...
קרא עוד »
ינו 26, 2021
מועדונים לבת מצווה
איך זה לחגוג בת מצווה במועדון? חגיגת בת מצווה במועדון היא תמיד מיוחדת ויחד עם זאת, זה גם משהו שכולנו...
קרא עוד »
מרץ 21, 2023
חששות לצד מציאות – חימום תת רצפתי
יש אנשים שביקרו בבתי חברים בהם מותקנת מערכת חימום תת רצפתי וישר החלו לפנטז על בית משלהם עם מערכת...
קרא עוד »
ינו 16, 2018