מטבחים כפריים

אנו שמים לב, כי השנה מטבחים כפריים חזרו לאופנה. גם במטבח זה שהוא מסוגנן ובעיצוב חמים וביתי יותר, ישנם שכלולים וניתן יהיה להסתיר בצורה חכמה את מכשירי החשמל השונים אשר מסייעים לנו בבישול ואפייה במטבח. גם מכשירי חשמל שאנו עושים בהם שימוש יום יומי, ניתן יהיה להסתיר באמצעות כלאפות בחיפוי עץ מעוצב שיהיה חלק בלתי נפרד מארונות המטבח. הדבר הבולט ביותר בעיצוב המטבח הכפרי הינו חומר הגלם שלרוב מיוצר  מעץ טבעי ומלא. ניתן למצוא חידושים רבים בסגנון זה, כגון פרובנס שהוא הסגנון המקובל ביותר ונראה מצד אחד חמים וכפרי, אך מצד שני יוקרתי ורומנטי. ניתן למצוא גוונים שונים במטבח מסוג פרובנס שהוא בסגנון כפרי כגון  גווני שמנת, לבן או אפילו ירוק פיסטוק או טורקיז ואף שילוב של שמנת עם אחד מהגוונים הללו.

לרכוש מטבח כפרי בהזמנה או להזמין מטבח מוכן?

זו גם שאלה אבל שוב, יש לדאוג כי מטבחים כפריים יתאימו לסגנון ולמידות שלכם במטבח. יש לבדוק את כל האופציות וכן לגבי התקציב שלכם. למרות שמטבחים בסגנון הכפרי הם יקרים יותר בגלל העץ המלא שממנו הם מיוצרים, תוכלו לרכוש בחנות מטבחים מטבח מוכן שיעלה פחות או האפשרות הנוספת היא להזמין מטבח בסגנון זה מנגר גם מטבחים בחנויות שמשווקים אותם, ניתן למצוא במחיר זול כמו למשל בסוף כל שנה אזרחית כאשר מחליפים את הקולקציה והסגנון יכול למצוא חן בעיניכם. אם המידות והסגנון מתאימים לכם ומחיר הוא מציאה, כדאי כי תלכו על זה.

התאמת הריצוף והסגנון הכללי של הבית למטבח הכפרי

עוד דבר שיש לקחת בחשבון הרבה לפני שתחשבו על התקנת מטבחים כפריים, הינו התאמת המטבח לריצוף וחיפוי הקיר אשר יתאים במדויק למטבח. גם גוון העץ, בידה וחלטתם על עץ בגוון טבעי, כדאי להתאים שכן, בחללים גדולים, ניתן יהיה לרכוש מטבח כפרי בגוון כהה, אך בחללים קטנים, יש לרכוש מטבח בגוון בהיר יותר או אפילו מעץ מלא הצבוע בלבן או שמנת.. תכנון המטבח הינו נושא חשוב ויש לנצל באופן מלא כל חלל במטבח שיהיה פונקציונאלי עבורכם.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לבחור מקום לבת מצווה – המדריך המלא
תכנון בת מצווה הוא אבן דרך מרגשת וחשובה בחייה של ילדה יהודייה צעירה. זהו אירוע מיוחד הדורש שיקול דעת...
קרא עוד »
מרץ 07, 2023
בניית מרפסת שמש – המדריך המלא
מרפסת שמש היא מצרך מבוקש בנוף הישראלי, אם כי לא ברור כל כך למה הבתים מלכתחילה לא נבנו עם מרפסות. יש...
קרא עוד »
ינו 07, 2022
להטעין את הקורקינט בצורה בטוחה
איך באמת אפשר להטעין את הקורקינט בצורה הכי בטוחה שקיימת שלא תסכן את הטוען אותה או את האנשים הנמצאים...
קרא עוד »
דצמ 05, 2019