צביקה יוגב

הרצאה של צביקה יוגב

אם אתה אחראי על חוג בעל בית כלשהו ואתה מחפש הרצאה אטרקטיבית ביותר למפגש הבית הקרוב, כדאי מאוד שתשמע על ההרצאות של צביקה יוגב. צביקה יוגב הוא מרצה בעל שם של מרצה מוסמך ואיכותי, אשר מעביר הרצאות במגוון תחומים הרלוונטיים לחיינו בצורה המהנה והחווייתית ביותר. אין ספק שלבחור בהרצאה לחוג בית של צביקה יוגב, זהו הדבר האידאלי לכל סוג של חוג בית, אשר מתיימר להיות חוג בית ערכי וחוויתי עבור משתתפיו.

הכירו את ההרצאה "משחקים של החיים" שמעביר המרצה צביקה יוגב

הרצאה של צביקה יוגב

איזה הרצאות כדאי לבחור לחוג בית

חוג בית הוא התכנסות של קבוצת אנשים, כל פרק זמן כלשהו, במקום כלשהו. קבוצת אנשים זו יכולה להיות כל קבוצה, המכילה משתתפים בכל גיל. המטרה בחוג הבית היא להעניק למשתתפי החוג בכל מפגש, פעילות, הרצאה או סדנא, בנושאים הרלוונטיים לחיוו של כל אחד מהמשתתפים. אם אתם מחפשים הרצאות לחוג הבית, אשר יכולות להיות רלוונטיות ללא מעט אנשים, תולו לבחור בהרצאותיו של צביקה יוגב הנוגעות להכרות עם תת ההכרה של המוח שלנו. הרצאה זו היא הרצאה מדעית, מצחיקה, מעשירה ומרתקת, אשר מסייעת לכל אדם לשפר את יכולותיו המוחיות, מתוך הבנת ההשפעה של תת ההכרה של המוח על ההצלחות בחייו, על האושר שלו ועוד. הרצאה נוספת שיכולה להיות רלוונטית ומעניינת מאוד לחוג בית היא הרצאתו של צביקה יוגב בנושא התקשורת הבין אישית בין אנשים עם כל מה שכולל בה.

>>> המלצה > באתר יוניק הרצאות תמצאו מגוון הרצאות מרתקות

מדוע לבחור דווקא בהרצאותיו של צביקה יוגב עבור חוגי בית

צביקה יוגב הוא המרצה האולטימטיבי עבור חוגי בית. הרצאותיו של צביקה יוגב הן הרצאות מרתקות המכילות מידע רב. צביקה יוגב יודע כיצד להעביר את הסדנאות בצורה מצחיקה ומהנה, כך שמעבר לידע אשר צוברים מהרצאותיו, ניתן ליהנות מהרצאה מצחיקה וחווייתית. צביקה יוגב משמש כיום כחבר סגל בקריה האקדמאית אונו. הוא למד בעברו פילוסופיה, משחק ותאטרון. הוא אוחז בשני תארים במשפטים ומוגדר כמגשר מוסמך. מעבר לכך, הוא מדריך מוסמך לטיפול ולסיוע במכורים מטעם הרשות הלאומית למלחמה בסמים. מדובר באדם בעל ידע רחב היקף ויכולת מדהימה להעביר את הרצאותיו באופן המרתק ביותר, בהתאם לכל סוג אוכלוסייה.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיולון מקלארן
  כמעט כל הורה שיש לו ילד קטן אשר מתנייד בעגלה, מחזיק טיולון אשר מאפשר לו לקחת אותו לטיולים...
קרא עוד »
אוג 03, 2017
שבת בר מצווה – כל הסיבות להביא אמן חושים דתי לאירוע
בר המצווה נחגג בהתאם למסורת היהודית בגיל 13. טקס בר המצווה ביהדות הוא אותו טקס שמציין את המעבר של הילד...
קרא עוד »
מאי 16, 2016
קבורת כלב – כך תיפרדו מהחבר
לא פשוט להיפרד מבן משפחה, אשר שימש לעיתים כילד, לעיתים כאח קרוב וברוב המקרים פשוט היה חבר טוב וכתף...
קרא עוד »
מרץ 15, 2018