תואם לגו – למה לשרוף מאות ואלפי שקלים כשאפשר ליהנות מאותו הדבר במחיר מוזל?

מי אתם הורים שמרגילים את הילדים שלכם שמותר להם לקבל כל מה שהם רוצים ולא משנה המחיר? מדוע שתעשו זאת בכלל?

תעשיית המשחקים לילדים היא תעשיה המגלגלת סכומי כסף אדירים בכל שנה. אין ספור משחקים לבנים או לבנות או לשניהם יחד, במגוון עצום של קטגוריות, יוצרים תעשיה שחיה על ההורים של הילדים. המותגים הגדולים, אלו שנחשבים לאיכותיים יותר כביכול, יכולים לדרוש על משחקים מסויימים סכומי כסף אדירים שאין שום הצדקה לשלם אותם רק בגלל השם של המותג. אחד מאותם משחקים הוא משחק הלגו הפופולרי.

אז נכון, מדובר במשחק שנמצא איתנו כבר עשרות שנים ובהחלט ילדים נהנים לשחק בו, אך עדיין, חלק מאותם משחקי הלגו כרוכים בהוצאות ממש גבוהות. תוסיפו לכך את העובדה שילדים נוטים להשתעמם מהר ואת העובדה שבכל פעם יוצא מארז לגו חדש יותר עם נושא אחר שמעורר עניין אצל הילדים, ואתם מוצאים את עצמכם פעם אחר פעם נאלצים להיפרד מסכומי כסף גדולים רק כי הילד שלכם דרש. אז הגיע הזמן שתדעו שיש לכם אלטרנטיבה: הכירו את תואם הלגו.

תואם הלגו כשמו כן הוא, הוא תואם למשחקי הלגו. הרעיון הוא בדיוק אותו הרעיון, החלקים לא פחות עמידים ואיכותיים, וגם מגוון הנושאים והחבילות לא מבייש את המותג המוכר. במשחקים של תואם לגו תוכלו למצוא חבילות עם יותר או פחות חלקים, לפי הנושא והצורך שלכם כמובן, אבל הכי חשוב, תוכלו ליהנות ממחירים שפויים, כאלו שלא יאלצו אתכם להיפרד פעם בחודש ממאות שקלים על משחק חדש.

תעשיית משחקי תואם הלגו מתפתחת וצוברת פופולאריות, כך שבמקביל למחירים נמוכים, לכם כהורים יש אפשרות ליהנות מהיצע שהולך ומתחדש כל הזמן. כלומר, אתם לא תקועים עם אותם המשחקים שרכשתם מבעוד מועד שנים קדימה, כי כל הזמן יוצאים המשחקים חדשים ולכם יש את האופציה להגביל את כמו המארזים שאתם רוכשים לילדים שלכם, תוך שמירה על שפיות בתקציב אותו אתם מרשים לעצמכם.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהי הדרך העדיפה ביותר לחימום הבית בחורף?
אין ספק שהחורף בישראל הוא סוג של אורח. הוא לא כאן כדי להישאר, הוא מגיח בהפתעה, מוריד קצת גשם, מקרר את...
קרא עוד »
מרץ 08, 2018
איך עושים ייעוץ אסטרטגי לעסק כושל?
ייעוץ אסטרטגי לעסקים חלשים הוא טרנד חדש בעולם העסקים. חברות שנאבקות לשרוד וזקוקים לעזרה באסטרטגיה...
קרא עוד »
נוב 17, 2022
בגדי גוף לתינוקות – עצב זאת בעצמך!
אחת המתנות הפופולאריות עבור תינוקות, הם בגדי גוף. מדובר במתנה מאוד פופולארית שכן תינוקות, כידוע נהוג...
קרא עוד »
ספט 20, 2020