סדרות מומלצות

סדרות מומלצות

אם אתם כמונו מכורים למסך, ולא יכולים רגע בלי לדעת איזה סדרה אתם הולכים לצפות בה במשך שעות: חשוב שתקראו את רשימת הסדרות המומלצות של השנים האחרונות, שעדיין לא ראיתם!

אז מהן הסדרות שיגרמו לכם להתקשר לעבודה ולהודיע שאתם 'חולים', והכל כדי לראות עוד עונה? קבלו את הרשימה שתשנה את חייכם:  

סדרות מומלצות

סיפורה של שפחה – 'סיפורה של שפחה' היא סדרת מופת שמבוססת על ספרה של מרגרט אטווד שכתבה את הספר 'סיפורה של שפחה' בשנת 1985. הספר מגולל את סיפורה של אישה צעירה, שאיבדה את ביתה ובעלה והפכה לשפחה בעולם סיוטי ומבהיל, שבו דת אכזרית וקיצונית עולה לשלטון ועושה שמות בכל מי שמתנגד לה. הסדרה היא סדרת מתח משובחת, שזכתה לשבחים ואף עשתה היסטוריה באירוע האמי בו זכתה בפרסים יוקרתיים במיוחד.

אוזרק – אחד הסדרות שאמנם לא זכו לחשיפה גדולה בארץ, אבל הן מהסדרות המשובחות והמומלצות במיוחד היא 'אוזרק'. בסדרה משחק (וגם מביים) השחקן הקומי בדרך כלל ג'ייסון בייטמן, שנכנס לתפקיד ראשי, דרמטי ויוצא דופן בסדרה. 'אוזרק' מגוללת את סיפורו של רואה חשבון שמסתבך עם מאפיה שבראשה בוס אכזרי במיוחד, כאשר הדרך היחידה לצאת מהתסבוכת היא לחשוב מחוץ לקופסא, וגם לברוח, וזאת כדי שרואה החשבון ומשפחתו לא יסיימו בתוך קופסא.

הגשר – 'הגשר' היא סדרה שוודית מעולה שכל מי שאוהב סרטי בלשים חכמים, חייב לראות. העלילה האפלה מתחילה עם מציאת גופתה של אישה על הגשר שבין שוודיה לדנמרק, שהיא חצויה לשניים בדיוק בגבולו של הגשר. כדי לפתור את התעלומה, נכנסים לתמונה חוקרת שוודית שנמצאת על הספקטרום האוטיסטי, וחוקר דני שיש לו בעיות אישיות קשות. התוצאה: טובה במיוחד!

נעדר – עוד סדרה שנמצאת מתחת לראדר אבל מעולה למי שאוהב מותחנים מורכבים היא הסדרה 'נעדר' .'נעדר' מספרת על זוג הורים אנגליים שהגיעו לצרפת עם בנם הקטן לבילוי משפחתי, כאשר ערב אחד בנם נעלם. שנים לאחר מכן חיים ההורים בסיוט, כאשר האב, אינו מוותר לרגע על חיפושי בנו וחובר לבלש צרפתי מבריק שמנסה לסייע לו לפתור את התעלומה השזורה בדמיות מטרידות, מסתוריות, נפלאות ומשוחקות להפליא.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פינות זולה מפנקות לגינה
הגינה שלכם מטופחת? מאובזרת? ומה עם פינת זולה מפנקת לגינה? מתברר כי אנשים רבים בוחרים להשקיע בגינה...
קרא עוד »
פבר 17, 2020
מציאת מסעדות בכל הארץ
בעבר כאשר היינו נוסעים אל מקומות לא מוכרים בארץ והיינו רוצים לעצור לאכול בדרך או לאכול ביעד אליו...
קרא עוד »
יונ 14, 2016
קורס עזרה ראשונה מכללת סכנין
למי שמכיר, מכללת סכנין היא אחת המכללות המוכרות ביותר אשר מציע רמה לימודית גבוהה לצד איכות מקצועית...
קרא עוד »
אוק 26, 2020