סוגים שונים של מתקני תצוגה

מתקני תצוגה בחנויות שונות הם סוג של חלון ראווה המציג את המוצרים שיש בחנות באופן גלוי, בעודנו נכנסים לחנות כזו או אחרת ניתן לראות סוגים שונים של מתקני תצוגה המאפשרים לנו לבחור ביתר קלות את המוצר שאותו אנו צריכים, נכון לא פעם מדובר על סוג של שיווק ומציבים את מתקני התצוגה במקום בולט כדי למשוך לקוחות לרכוש אבל חשוב להתאים את סוג מתקן התצוגה למקום ולמוצרים שאותו מתקן יכיל.

 

מתקני תצוגה למשקפיים

עוד בכניסה לחנות המשקפיים אנו יכולים לראות ים של זוגות משקפיים למכירה , אבל איך באמת אפשר לבחור מכל השפע שיש? מתקני תצוגה לחנויות עושים לנו סדר – המשקפיים מונחים על המתקנים  , וכך כל לקוח יוכל לגשת ולמדוד את המשקפיים המוצאות חן בעיניו, לא נראה טוב? הוא מחזיר למקום ועובר למשקפיים הבאות. מתקן תצוגה למשקפיים הוא נוח ונגיש ללקוח.

 

מתקני תצוגה מקרטון

מתקנים מסוג זה מתאימים למגוון רחב של מוצרים וניתן לראות אותם במרכולים, רשתות שיווק, תצוגות ותערוכות למיניהם. המוצרים המובילים בהם השימוש של מתקני קרטון נחוץ מאד הם רבים כמו למשל: מגזינים, מוצרי מזון , מוצרי טיפוח ועוד.

מתקני התצוגה מקרטון יכולים להיות בגדלים שונים , קטנים שניתן להניח אותם על דלפק או שולחן, ריצפתים, עם מדפים, מתקנים עם כמה קומות ועוד. מה שחשוב זה להתאים את גודל המתקן למוצרים הנבחרים.

 

מתקני תצוגה לממתקים

חנויות ממתקים ודברי מתיקה הם החנויות הכי צבעוניות , ברגע שנכנסים אליהם פשוט רוצים להישאר כמה שיותר, ובשביל שזה יקרה החנות צריכה להיות מסודרת בצורה נכונה , יש קופסאות לממתקים שהם שקועות, קופסאות משופעות, צינורות פלסטיק ארוכים, ועוד.

מתקנים אלו נוחים ויעילים ומשרתים את המטרה.

כאמור יש המון סוגים של מתקני תצוגה וסטנדים , לפעמים מרוב מבחר אפשר להתבלבל במידה ואתם בעלי עסקים שרוצים להתחדש בסטנדים בדקו תחילה מה המוצרים שאותם אתם רוצים להציג, והמיקום גם הוא חשוב לטובת קידום מכירות , כל הפרטים האלו צריכים להיות משוכללים בבחירת המתקן המתאים.

 

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רשת אחת המון אפשרויות
אם אתם מחפשים עבודה אחרי הצבא, חשוב שתדעו כי ישנה רשת מלונות ארצית אשר מציעה מגוון רחב של משרות עבור...
קרא עוד »
פבר 10, 2020
גדר צמחיה מלאכותית – האם ניתן לשלב אותה במשרד ולמה
האסתטיקה של סביבה עסקית משפיעה באופן משמעותי על תפיסת החברה. בעולם של היום, שילוב של צמחייה מלאכותית...
קרא עוד »
אוק 29, 2023
איך להימנע מנהיגה תחת השפעת אלכוהול
מצב הנהיגה תחת השפעה בישראל הוא נושא רציני שמשפיע על כולם. זה יכול להיגרם משילוב של גורמים כמו...
קרא עוד »
מאי 28, 2023