כורסאות מעוצבות

בשנים האחרונות, בזכות האינטרנט וכן בזכות שינויים חברתיים שונים, אנחנו יכולים ליהנות יותר ויותר מאפשרויות של רכישת כורסאות מעוצבות משומשות. נכון, שגם בעבר לפני עידן האינטרנט היו חנויות ושווקים אשר הציעו כורסאות משומשות למכירה, אך אין ספק שהאינטרנט הגדיל את ההיצע ופתח בפנינו אפשרויות חדשות בנושא.

מי שקונה כורסאות מעוצבות משומשות, עושה זאת בדרך כלל משני טעמים, הראשון זה המחיר הנמוך והשני, הרצון ליהנות מכורסא ישנה, ויטנאג', אשר לא תמיד הוא יכול למצוא כמוה בחנויות רגילות. העניין הוא, שבכל הקשור לנקודה הראשונה, הרי שהזול הוא יקר כידוע, ולגבי הנקודה השנייה, זה לא מדויק בהכרח.

כשאנחנו קונים כורסאות משומשות, אנחנו לא יודעים מה בדיוק עבר עליהן, אנחנו יכולים לראות אותן ולשבת עליהן, אך אנחנו לא באמת יודעים מה טיבן והאם הכורסא עברה תהליך של חידוש וכן האם נידרש לערוך לה חידוש בהמשך. זאת להבדיל מכורסאות מעוצבות חדשות, שאנחנו מקבלים אותן כפי שהן מבלי שאף אחד יישב עליהן קודם לכן.

לגבי הנקודה השנייה, כיום לא מעט מעצבי רהיטים וחנויות, מוכרים כורסאות מעוצבות בשלל עיצובים, כולל עיצובים שמזכירים במראה שלהם רהיטים ישנים, כמו שהיו לסבים ולסבתות שלנו. אומנם מדובר בריהוט חדש אך הוא מעוצב בטעם של פעם, ומכאן שאנחנו יכולים ליהנות משני העולמות, גם כורסא חדשה לגמרי וגם כורסא בסגנון של פעם.

כיצד קונים כורסאות מעוצבות

כמו בכל רהיט מעוצב שאנחנו מעוניינים לקנות, הרי שיש שתי זוויות עיקריות שצריך להתייחס אליהן. הזווית הראשונה היא הזווית הפרקטית, כלומר כיצד הכורסא תשתלב בחלל החדר בו אנחנו מתכוונים להציב אותה, בין אם זה סלון או חדר שינה, האם היא נוחה לשימוש (כאן אנחנו צריכים לקחת בחשבון, שסביר להניח שנרצה לשבת בה ישיבה ממושכת) וכן כמה אנשים יכולים לעשות בה. בדרך כלל כורסא מתאימה לאדם אחד, אך ניתן למצוא גם כורסא מעוצבת לשניים או שלוש אנשים. עוד נקודה שקשורה לצד הפרקטי היא, עד כמה קל לנקות את הריפוד של הכורסא, האם מדובר בריפוד דוחה כתמים ואבק או שנצטרך להילחם בשביל להסיר כל כתם.

הזווית השנייה שאנחנו צריכים להתייחס אליה היא, כיצד מעוצבת הספה. יש כאן קשר מסוים לגודל ולמבנה של הספה, אך העיצוב יכול לעמוד גם בלי קשר לכך. מן הסתם, אנחנו נבחר ספה שהיא מעוצבת על פי העיצוב הכללי של החדר. כלומר, אנחנו לא נכניס לחדר אשר מרוהט בריהוט מודרני, ספה קלאסית בסגנון ויקטוריאני, מצד שני, לא נכניס ספה בעיצוב הייטקיסטי, ספה עם אלמנטים של עור ומתכת, לסלון שכולו בנוי על טהרת העיצוב הכפרי.

לשמחתנו, אנחנו יכולים למצוא מאפיינים וגוונים שונים של כורסאות מעוצבות אשר יכולות לשמש אותנו הן בסלון והן בחדרים אחרים בבית, על פי בחירתנו.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קצבת ניידות ואחוזי נכות
קצבה של נכות היא כזו אשר משולמת באופן חודשי וחד פעמי על ידי המוסד לביטוח לאומי עבור אדם אשר הוכח כי...
קרא עוד »
ספט 23, 2018
במה מכון לאבחון פסיכולוגי יסייע לכם עם הילדים שלכם
התמודדות עם ילד שסובל מקשיים רגשיים אינה פשוטה. כהורים אנחנו נוטים להאשים את עצמנו ולעתים גם את הילד...
קרא עוד »
אוק 08, 2021
מתי כדאי להדביר מפני מזיקים
ניתן לומר שבמהלך תקופת הקיץ בתים רבים נוטים לסבול ממזיקים רבים שתוקפים אותם, אך לא רק. אמנם הם נוטים...
קרא עוד »
ינו 02, 2017