מדוע כדאי לבחור במומחה להתאמה של עדשות מגע?

מומחה לעדשות מגע

אחוז גבוה מאיתנו זקוקים לאמצעי כלשהוא שיסייע לנו לשפר את חדות ראייתנו, שכן במצב בו אנו לא רואים חד וטוב, איכות חיינו נפגעת בצורה ניכרת.

שתי האופציות הנפוצות ביותר ידועות לכל וכוללות משקפי ראייה ועדשות מגע. יש המון אנשים שבוחרים באופציה השנייה משום שהם לא מרגישים בנוח עם מראה המשקפיים על פניהם. בחירת עדשות המגע לשיפור הראייה, לרוב נעשית מטעמים אסתטיים ומדובר בתחום דינמי שלא חודל מלהתקדם, להתפתח ולהוציא חידושים.

הבעיה היא שחלק מהאנשים חושבים שעליהם להתאים את עצמם לעדשות וכאן טעות גדולה שעלולה להוביל לדלקות וזיהומים. עליכם לבחור בעדשה שתהיה מותאמת לצרכים שלכם ולא להיפך. יחד עם זאת, שוק העדשות מציע תכשירים וסוגי עדשות רבים אותם ניתן לרכוש ברשתות הפארם ברחבי הארץ. ההמלצה שלנו היא להימנע מכך, לפחות בתחילת הדרך שכן, בחירת עדשות מגע ללא אבחנה אצל מומחה, עלולה גם היא להוביל לתופעות לוואי שונות ואף לסיבוכים. בגדול, עדשות המגע מתחלקות לשני סוגים. עדשות מגע רכות העשויות מופלימרים ועדשות קשות עבירות חמצן. לקשות קשה יותר להסתגל, אך לאחר תקופת ההסתגלות ניתן להנות מראייה איכותית. הרכות קלות יותר להסתגלות אך יש להחליפן בתדירות גבוהה יותר. אז מדוע בעצם אנשים שמשתמשים בעדשות מגע בכל ימות השנה זקוקים לליווי מקצועי אצל מומחה?

 

  • התאמה ראשונית– כאן החשיבות היא אף גבוהה עוד יותר. לעתים לוקח זמן עד שמצליחים למצוא את העדשות המתאימות בצורה מדוייקת. מומחה עיניים כמו רופא או אופטומטריסט יכולים לקצר את התהליך ולפשט אותו. בנוסף, בכדי לבצע את ההתאמה חייבים לעבור בדיקת עיניים, זאת במטרה למנוע סיבוכים אפשריים.
  • גוף זר– למרות שעדשות המגע ברוב המקרים משפרות את איכות חיינו, עדיין נמצא בתוך העיניים שלנו זמן ממושך מהיום גוף זר, המחייב בדיקה תקופתית אחת לחצי שנה. זאת בכדי לבדוק שהעדשות לא פגעו בעיניים בצורה כלשהיא ולוודא שהמספרים לא השתנו.
בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מתכוונים להיפרד? קחו עו"ד גירושין
במידה והגעתם אותה הנקודה בחיים בה לפתע יש לעצור את הכול, ולמצוא אסטרטגיה כיצד לפרק את חיי הנישואים...
קרא עוד »
ספט 29, 2015
פסיכולוגית דתיה ירושלים
ירושלים היא עיר עשירה במסורות ואמונות דתיות, ותפקידה של פסיכולוגית דתיה חשובה במיוחד במסגרת זו....
קרא עוד »
מאי 01, 2023
ביטוח נסיעות למשפחות
פוליסת ביטוח נסיעות למשפחות היא מסמך המספק מידע על תנאי ביטוח הטיול, לרבות משך ועלות. אנו נמצאים...
קרא עוד »
מאי 28, 2023