מה לעשות במצב של חשד לבגידה מצד בת זוגכם?

דתיים, האם לפנות אל פסיכולוג דתי?

מעקב אחר בת זוג מתבצע על ידי חוקר פרטי בגידות שמוסמך לכך. התמחות בחקירות פרטיות מחייבת עמידה בסטנדרטים מחמירים של משרד המשפטים וקבלת רישיון. את הרישיון נדרש החוקר הפרטי לחדש אחת לתקופה מסוימת, כדי לספק שירותי מעקבים והאזנות. כדאי להתייעץ עם החוקר הפרטי מיד עם הופעת סימנים לבגידה ולהיות ערניים בעיקר לחשדות הבאים:

א. התנהגות לא שגרתית – חשד לבגידה של בת הזוג מתעורר בדרך כלל בשל התנהגות לא שגרתית. בני זוג שגרים יחד לומדים מהר מאוד את השגרה אחד של השנייה, ולכן קל יחסית לזהות התנהגות שמפרה אותה. התנהגות כזו יכולה לבוא לידי ביטוי באיחורים מהעבודה, ביציאות ספונטניות מחוץ לבית ובהסתרה של מידע.ענייני גניבת זרע

ב. קשיי תקשורת – בגידה של בן או בת הזוג מלווה לעיתים קרובות בקושי בתקשורת. הקושי נובע מתחושת אשמה של הצד הבוגד ומתחושת בטן של הצד הנבגד. אם גם אתם חווים לאחרונה קשיי תקשורת, אולי כדאי שתערבו חוקר פרטי בגידות ותתייעצו איתו.

ג. מידע מצד חברים או קרובי משפחה – בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא תמיד הבגידה מתגלה בדרך אגב. לעיתים קרובות היא נחשפת כתוצאה ממידע שמגיע לאחד מבני הזוג מצד חברים או קרובי משפחה. המידע יכול להיות שמי או אנונימי, אך הוא בכל מקרה מחייב התייחסות רצינית. כמו כן, יש להישאר ערניים לרמזים ולא לטמון את הראש בחול.

איך בוחרים חוקר פרטי בגידות?

למרות הצורך הברור בבלש פרטי, לא כדאי להתפתות ולהעסיק אדם שאינו מוסמך או מוכשר לבצע מעקב אחר בת זוג. חשוב לוודא את הרקע המקצועי של הבלש ואת הציוד שעומד לרשותו. יש לתת עדיפות לחוקר פרטי בגידות עם ציוד האזנות, לאדם שמכיר את הנושא של דיני אישות ולבלש עם רקע בחקירות סמויות מסביב לשעון.

היערכו לתקופה יחסית ארוכה של איסוף מידע ונתונים על בגידה לכאורה של בת הזוג. התאזרו בסבלנות ואל תמהרו להסיק מסקנות. התייעצו עם הבלש לגבי ממצאים שמגיעים מהשטח ונסו לפעול באופן שישרת את האינטרסים שלכם בטווח הארוך.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חבלות בשיני חלב – מה עושים?
אחת מבעיות השיניים הנפוצות שקיימות בקרב ילדים היא חבלות בשיני חלב. מה עושים במצב כזה?, איך מתמודדים -...
קרא עוד »
ספט 23, 2017
עורך דין תאונות דרכים
עורך דין תאונות דרכים הוא ללא ספק הגורם המתאים ביותר עבור ניהול תביעה בגין נזקי גוף, שהתרחשו עקב...
קרא עוד »
פבר 21, 2018
נחירות וזוגיות
כל אדם רוצה לפתח זוגיות ארוכת שנים וזאת מכיוון שזוגוית זה הדבר החשוב ביותר בחיים. ברגע שאנחנו נמצאים...
קרא עוד »
נוב 04, 2018