שמונת הטיפים לטיפול ראוי במזרון שלכם

טיפול במזרן

המזרון שלכם משפיע מאוד על התפקוד הכללי שלכם, מידת העייפות המצטברת ועל מצב הגב שלכם. שינה על מזרן לא תומך ומתאים עשויה להוביל לבעיות בריאותיות וירידה בתפקוד הכללי. בכתבה הבאה תוכלו למצוא עשרה עצות כלליות שיוכלו לעזור לכם לטפל במזרן האהוב בצורה טובה ולדאוג שהוא יעניק לכם את השינה הערבה שמגיעה לכם.

טיפול במזרן

בסיס המיטה

בעוד חלק מבסיסי המיטות הנפוצות הם מרופדים ונראים בעצמם כמו מזרון, ישנם לא מעט בסיסי עץ חשוף עליהם אנחנו נניח את המזרן שלנו. במידה ואתם ישנים על בסיס עץ, נסו לכסות אותו באמצעות סדין שאתם לא משתמשים בו, ורק עליו תניחו את המזרן. בצורה זו תוכלו לשמור טוב יותר על צידו השני של המזרן שלכם, מפאת העובדה שרוב המזרנים המיוצרים כיום הם דו צדדיים.

הפיכה וסיבוב

מדי שלושה או שישה חודשים הפכו את המזרן וסובבו אותו כך שהיכן שהראש שלכם נהג לנוח, ינוחו כעת הרגליים. אם המזרן שלכם הוא חד צדדי, תוכלו רק לסובב אותו. השתדלו שלא לקרוע את התווית אם היא מפריעה לכם לישון משום שהיא מהווה את תעודת האחריות שלכם.

סכנת דליקה

השתדלו שלא לעשן ולהדליק נרות באזור המיועד לשינה. מזרונים נוטים להיות דליקים למדי, ולכן יש להיזהר בנושא.

קפיצות אסורות

לא מומלץ לאפשר לילדים שלכם לקפוץ בחופשיות על המזרון שלכם. הדבר יכול להוביל לבלאי שיכול להשפיע על מהלך השינה שלכם. המזרנים השונים נועדו לתמוך במשקל על שטח רחב ולא ממוקד כמו הרגליים שלנו.

היזהרו מנוזלים

נוזלים רבים יכולים להיספג בבד המזרנים והדבר יכול ליצור בעיות לא רצויות. נסו שלא לשתות על המיטה, ובמידה שהילד הצעיר שלכם נוטה לישון איתכם יחד, הוסיפו שכבת הגנה אם אתם חוששים שהוא עלול להרטיב את המיטה במהלך הלילה.

ניילון של חדש

אל תמהרו לקרוע את הניילונים מהמזרן החדש שלכם, מכיוון שאם תעשו זאת אך תרצו להחליף אותו לפני שתפוג תקופת הניסיון, עליכם יהיה להחזיר אותו באריזה המקורית.

שכבת הגנה כללית

שימוש בעוד שכבת ריפוד יכולה להגן עליכם מפני דברים רבים כמו זיעה רבה, נוזלים שנשפכו ועוד. את המגנים השונים תוכלו לכבס בקלות ולכן עדיף יהיה לשכב עליהם ולא ישירות על המזרן.

הובלה מקצועית

אין הבדל אם אתם קונים מזרון חדש או ספה נפתחת, אם אין לכם את הכלים הדרושים להעביר את הרהיט בעצמכם, השתמשו בשירותי ההובלה המוצעים או קראו לחברת הובלה מנוסה.

 

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קצבת ניידות ואחוזי נכות
קצבה של נכות היא כזו אשר משולמת באופן חודשי וחד פעמי על ידי המוסד לביטוח לאומי עבור אדם אשר הוכח כי...
קרא עוד »
ספט 23, 2018
כיצד מתבצעת לכידת חולדות
חולדות הן מכרסמים קטנים ופרוותיים הידועים בזנבותיהם הארוכים והשיניים החדות, ולעתים קרובות הם נחשבים...
קרא עוד »
יונ 05, 2022
איזה סוג מעשנת יתאים לי וגם – מתכון מושלם מיוחד למעשנות
מעטים הם האנשים בישראל אשר לא נהנים מאוכל איכותי. אנשים רבים מבינים כי ככל שנאכל אוכל יותר טעים כך...
קרא עוד »
נוב 07, 2018