ציוד גינון
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

ציוד גינון חשמלי

ציוד גינוןהרצון הגדול ביותר הוא להיכנס הביתה בסוף יום עבודה ופשוט לשתות את הקפה בגינה. אם אין לכם גינה זה סיפור אחד ומאידך, אם יש לכם פוטנציאל לגינה, אולי חשוב לדבר על ציוד גינון מתאים כדי להשלים את החלום שלכם. עשבים שוטים ואי סדר? אדמה חשופה וסדוקה? כשיש כלי מיכון מתאימים או כלי ציוד גינון חשמליים הדברים יכולים להרגיש ולהראות אחרת.

כפי שהבנתם, חוסר היכולת לעצב את הגינה כשהיא מלאה בעשבים שוטים, אדמה קשה וסדוקה ובעיקר מקום לא מנוצל- הינה בעיה של לא מעט אנשים. כדי שזה לא יקרה לכם ותוכלו לשתות קפה בכיף בגינה, רצינו לדבר אתכם על ציוד גינון מתאים שישנה את כל פני התמונה.

איך בוחרים ציוד גינון?

בכדי להגיד שיש לכם את הגינה המושלמת, זה ידרוש מכם השקעה, אם כי לא מקסימאלית, בפרט אם יש לכם ציוד מתאים. הכול מתחיל ונגמר בבחירה של ציוד גינון נכון ואיכותי וכן אמין. חשוב להגיד, כי בחירת הציוד קריטית מכיוון שהיא תישאר גם הרבה אחרי לצרכי תחזוקה או בשאר חלקי הבית. אז מה חשוב לשאול את עצמכם לפני?

  • קחו כמה שיותר נתונים לגבי הגינה שלכם או הגינה המדוברת. האם זו גינה שסבירותה לאסוף עלים יבשים גדולה, אתם תצטרכו מפוח עלים. למה מפוח? כי מפוח ישאב את העלים היבשים.
  • גינה גדולה? מן הסתם תצטרכו מכסח דשא גדול יותר כדי לסיים אם בכלל את כל המטלות. אם יש בגינה דשא רב, לא כדאי לכם להסתבך עם משהו קטן.
  • מגזמה היא הדבר הבא שחשוב לרכוש, עוסקים כאן ביכולת לגזום גדר חיה בכל גובה ללא כל הגבלה. חשוב מאוד לבחור מכשיר עם הספק וואט גבוה, להב חזק וכמובן אישור תקנים אירופאי לרבות אחריות נכונה.

אביזר נוסף שיהיה נכון לרכוש הינו מכונת שטיפה, מכונה בלחץ גבוה ורצוי ממונעת. יש לבדוק את הלחץ המקסימלי וכן את לחץ העבודה לרבות ספיקת הדלק בזמן קצר. לרוב, מכונת שטיפה חייבת לכלול גם אקדח וצינור של לפחות 10 מטר. גם כאן נדרשת אחריות של שנה לפחות.

עכשיו, מה שנשאר זה לבחור נכון, להבין שאת הגינה החלומית צריך להקים ומאידך גם לתחזק ומכאן חשיבות בחירת הציוד שגם יקים את הגינה ויתחזק אותה היטב לשנים ארוכות.

Share this post

גלילה לראש העמוד