אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

חיפוי מומלץ למטבחים

חיפוי מטבח הוא מרכיב חיוני בכל חלל מטבח. הוא מספק הגנה מפני לחות וחום, תוך הוספת משיכה אסתטית למטבח. ישנן אפשרויות חיפוי רבות בשוק, כל אחת עם היתרונות והחסרונות שלה. עם זאת, חלק מחומרי החיפוי מומלצים מאוד לשימוש במטבחים.

1. חיפוי אריחים

חיפוי אריחים הוא בחירה פופולרית עבור משטחי גב למטבח. אריחים קלים להתקנה, והם מגיעים בגדלים, צורות, צבעים ודוגמאות שונות, המאפשרים מגוון עיצובים יצירתיים. האריחים הנפוצים ביותר לחיפוי מטבח הם אריחי קרמיקה, זכוכית ואבן טבעית. אריחי קרמיקה עמידים, קלים לניקוי ועמידים בחום. אריחי זכוכית מושלמים להוספת גימור מלוטש ומודרני למטבח. אריחי אבן טבעית, כגון גרניט או שיש, מוסיפים פנייה יוקרתית ואלגנטית לכל מטבח.

פרטים אודות משטחי קוורץ https://www.baranetz.com/products/marble-quartz/

2. חיפוי נירוסטה

חיפוי נירוסטה הוא אופציה פופולרית עבור מטבחים מסחריים, אך הוא עושה את דרכו גם למטבחי מגורים. נירוסטה עמידה להפליא וקלה לניקוי. הוא גם עמיד בפני חום ולחות, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור הגדרות מטבח. ניתן להתקין חיפוי נירוסטה על הקצה האחורי של הכיריים או על הקיר כולו. הוא מציע מראה מלוטש ומודרני, והוא תואם לסגנונות מטבח שונים, מעכשווי ועד מסורתי.

3. חיפוי לוחות אקריליק

חיפוי לוחות אקריליק הוא חלופה איכותית וחסכונית לחומרים מסורתיים כמו אריחים ונירוסטה. הוא זמין במגוון של צבעים, טקסטורות וגימורים, מה שמקל על השגת מראה מותאם אישית. קל לנקות ולתחזק לוחות אקריליק, והם גם עמידים בפני לחות וחום. הם אידיאליים עבור כיסויים אחוריים למטבח, כיסויי הגנה וחזיתות דלפק.

לסיכום, בחירת החיפוי היא חלק מהותי בעיצוב מטבח. אפשרויות החיפוי המומלצות למטבחים כוללות חיפוי אריחים, חיפוי נירוסטה וחיפוי לוחות אקריליק. אפשרויות אלה עמידות, קלות לניקוי ומוסיפות משיכה אסתטית לחלל המטבח.  מידע נוסף באתר שיש בראנץ

 

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email