שמלות כלה
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

איך להתאים שמלת כלה למבנה גוף?

שמלת כלה
בחרי בשמלה שתהיה גם נוחה

הוא הציע נישואים ואת כמובן הסכמת ובאותו רגע המחשבה הראשונה שחלפה בראשך הייתה, איזו שמלת כלה תהיה לי?! אין ספק כי זו אחת הבחירות הקשות שעלייך לעשות, אך בסופו של דבר התמונות שיישארו איתך לנצח שוות את המחשבה והטרחה. בכדי להתאים לעצמך את שמלת הכלה המושלמת, חשוב למדוד את השמלות ולהימנע מרכישה עיוורת דרך האינטרנט. אומנם, יש לך מספר חברות שכן מרוצות משמלות הכלה שהזמינו און ליין מסין, אך לכל אחת יש גוף שונה לחלוטין עם מבנה אחר, כך שיכול להיות כי לאחת יש מבנה גוף צר שכל שמלה תיראה עליה מיליון דולר, אך יש נשים עם גזרת אגס למשל בה החלק העליון צר והירכיים קצת יותר רחבות. אל תקחי את הסיכון וחפשי שמלה יפה עם בד איכותי שעוצבה על ידי מעצב שילווה אותך בתהליך, ידאג לקצר, להאריך, להקטין או להרחיב את השמלה בכל זמן נתון.

אז במידה וראית מספר מעצבים שאהב את השמלות שלהם, כדאי להתקשר ולקבוע פגישה ולא להיסגר על שמלה מסוימת רק בגלל שאהבת אותה על הדוגמנית באתר האינטרנט.

 אז איך תתאימי את השמלה לגוף?

זאת תעשי יחד עם מעצב השמלה שתבחרי, יחד תמדדו מגוון שמלות שמתאימות למבנה הגוף שלך. במידה ויש לך גוף שמזכיר אגס קלאסי עם חלק עליון צר וירכיים רחבות, כדאי לבחור בשמלה בה החלק העליון צמוד ומעטור והחלק התחתון בצורת A  , זו הדרך הטובה ביותר לטשטש את הרוחב וליצור מראה מחמיא.

שמלת כלה עם מחשוף

מצד שני, במידה ואת בעלת גזרה הפוכה מהקודמת, כשהחלק העליון רחב והחלק התחתון צר, ההמלצה היא לבחור שמלה עם מחשוף בצורת V או חלק עליון עם קולר במידה ואת מעוניינת בשמלת כלה צנועה יותר. למזלנו כל אחת נולדה עם מבנה גוף שונה, זה מה שיוצר עניין ולא משעמם אותנו, הן אם את בעלת מראה שופע או סקיני כאן או כאן את תהיי כלה יפה ומרשימה, הכול תלוי בבחירה שלך במעצב השמלות. מעצב שמלות מקצועי לא יציע לך שמלות שלא מתאימות למבנה הגוף שלך, אלא יתאים עבורך את השמלה המושלמת ואם אין כזו עבורך, הוא כמובן יציע ליצור אותה. קבעי פגישה עם כ-3 מעצבי שמלות, הגיעי עם אדם אחד בעל עין טובה ותתחילי לעשות את הבחירות הנכונות

Share this post

גלילה לראש העמוד