ימי הולדת למבוגרים
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

רעיונות מקוריים לחגיגת ימי הולדת למבוגרים

ימי הולדת למבוגרים
ילדים ומבוגרים כאחד אוהבים לחגוג את יום ההולדת שלהם, וליהנות ממתנות רבות וממסיבת מושקעת, מפתיעה ומקורית, עם עוגה, בלונים והפתעות מיוחדות. אמנם, ישנם מבוגרים שנוהגים לציין את יום ההולדת שלהם באירוע משפחתי קטן ואינטימי, בבית או במסעדה טובה, אך אחרים אוהבים לחגוג את יום ההולדת שלהם באירוע מרובה משתתפים, במיוחד כאשר מציינים יום הולדת עגול כמו גיל 40, 50 וכיוצא בזה.

חגיגת יום הולדת מקורית ומלהיבה

רעיונות מקוריים לחגיגה מדליקה של ימי הולדת למבוגרים יש לבחור בהתאם למיקום המסיבה, כמות המשתתפים ומגבלות התקציב. עלויות האירוע יכתיבו לרוב היכן עומדים לערוך את המסיבה, לכן אם קיימת מגבלה תקציבית תמיד ניתן לארגן ערב קריוקי או שירה בציבור בבית, בחצר או בפארק הסמוך, כל עוד לא מפריעים לשכנים. מבוגרים אוהבים לשיר יחדיו ובעלות יחסית נמוכה ניתן לשכור מערכת קריוקי עם מקרן, מגבר, מיקרופונים ומסך.

ימי הולדת למבוגריםבנוסף, ניתן לארגן יום הולדת מקורי ומרגש עם מופע של סטנדאפיסט מוכשר ומצחיק. המופע חווייתי ומאפשר לכל המשתתפים ליהנות מערב בלתי נשכח ומאירוע מצחיק במיוחד. רעיון מקורי נוסף לימי הולדת למבוגרים הוא פיקניק מושקע בחיק הטבע עם מוסיקת רקע. ניתן לשדרג את האירוע עם מבחר סדנאות לימי הולדת למבוגרים כמו סדנת תופים, משחק, תנועה וכדומה.

אם אתם מחפשים רעיון מקורי ומדליק ליום ההולדת שלכם או של בני הזוג, כדאי לכם להזמין סדנאות אלכוהול. יש מגוון סדנאות אלכוהול המתאימות לימי הולדת למבוגרים, ביניהן סדנת קוקטיילים בה כל המשתתפים לוקחים חלק פעיל, ומשתתפים בתחרויות שתייה משעשעות, בחידונים עם פרסים מדליקים ובשקשוק קוקטיילים אקזוטיים. במהלך הסדנה לוגמים אלכוהול איכותי ונהנים גם ממופע קצבי ודינמי. כמו כן, אפשר להזמין סדנת ויסקי המתאימה בעיקר לגברים, ערב טעימות יין, סדנת בירה ועוד.

הרצאות מעניינות בשילוב סדנאות

מבוגרים רבים נוהגים לערוך מפגשים חברתיים עם הרצאה מעניינת ומקורית. אם אתם מחפשים רעיונות מקוריים לימי הולדת למבוגרים תוכלו להזמין מרצה מנוסה ומכושר, יש מגוון נושאים והרצאות מרתקות ומעניינת המתאימות במיוחד לימי הולדת, בין היתר הרצאות העוסקות בנושאי הורות, זוגיות, טיולים, תזונה, בישול ועוד. ניתן להזמין הרצאה הכוללת סדנה בסיום, וליהנות מחגיגת יום הולדת מקורית ומלהיבה לכל המשתתפים.

Share this post

גלילה לראש העמוד