איתור פונדקאית
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

איתור פונדקאית

היום ניתן לשמוע על יותר ויותר נשים שבחרו לעשות צעד משמעותי ומהותי בחיים שלהן. כל אחת מחפשת את המשמעות שלה בחיים, אך ישנן נשים שבוחרות לעשות מעשה חיובי הן עבור עצמן והן עבור זוגות חשוכי ילדים או נשים יחידניות שלא מצליחות להרות בצורה עצמאית. כל אחת זכאית להעמיד צאצאים, ולכן נשים שלא מצליחות לעשות זאת, עלולות לסבול מלא מעט קשיים ובעיות. אומנם רוב הנשים יעדיפו תחילה לבצע טיפולי פוריות, אך חשוב לזכור כי טיפולים אלו לא תמיד יכולים לסייע או לפתור את הבעיה. מסיבה זו בדיוק, נשים רבות פונות להליך של פונדקאות, על מנת ליהנות מהזכות של לגדל את הילד הביולוגי שלהן. כמובן שעל מנת לעשות זאת, הן זקוקות לאם פונדקאית.

איתור פונדקאית – מה כדאי לדעת בתחום?

קודם כל, חשוב להדגיש כי היום ניתן לראות מגמת עלייה בכל הקשור למודעות לתחום הפונדקאות. נשים רבות מוכנות להתנדב למשימה, הן על מנת לסייע לאישה אחרת לגדל את הילד הביולוגי שלה והן על מנת להרוויח סכום כסף משמעותי. נשים רבות בוחרות לגשת למשימה, מתוך הידיעה כי מדובר על שליחות. הן מבינות את המזל הטוב שנפל בחלקן, היות והן מסוגלות ללדת ובכך להעניק חיים. לכן הן בוחרות לסייע לנשים אחרות שלא ניחנו במזל הרב הזה. מעבר לכך, תמורת תחום משמעותי של 165 אלף ₪, נשים רבות ישמחו לסייע ועל הדרך לסגור חובות, לרכוש דירה או ליהנות מסכום כסף מהותי בחשבון הבנק שלהן.

על מנת להצליח במשימה של איתור פונדקאית, מומלץ להסתייע בארגון מקצועי שעוסק בתחום. ארגון מסוג זה יוכל למצוא את האם הפונדקאית המתאימה ביותר עבור כל זוג או אישה יחידנית. הארגון מגייס לשורותיו נשים רבות, כך שניתן למצוא יחסית בקלות את ההתאמה המושלמת בין הפונדקאית לבין ההורים הביולוגיים. כמובן שהאם הפונדקאית צריכה לעמוד בכל התנאים של הוועדה לנשיאת עוברים, דבר שנבדק בצורה קפדנית על ידי הארגון. מעבר לכך, הארגון אמור לספק תמיכה מלאה וסיוע לכל אורך התהליך, דבר שיכול להקל משמעותית על כל ההתנהלות הבירוקרטית.

Share this post

גלילה לראש העמוד