יום הולדת 10
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

רעיונות מקוריים לחגיגת יום הולדת 10

איזה יום הולדת אפשר לחגוג לילדים בגילאי 10? ובכן, כבר בגילאים הצעירים הללו, אפשר לחגוג לילדים מגוון רחב של ימי הולדת מדליקים ומפתיעים. במאמר זה, נביא לכם רעיונות מקוריים למסיבות יום הולדת לילדים בני 10.

יום הולדת 10

יום הולדת בסגנון חדר בריחה:

אין כמו פעילות חדר בריחה ליום ההולדת. אתם יכולים להזמין פעילות חדר בריחה נייד ליום ההולדת. את השטח שתשכרו ליום ההולדת, כדאי לכם לעצב בסגנון חדר הבריחה. כך, תכניסו את הילדים לאווירה. את שקיות הממתקים ובר המתוקים, עצבו באופן שישלב מוטיבים מרכזיים ובולטים מתוך חדר הבריחה.

יום הולדת בסגנון קומיקס:

מה דעתכם לשלב סדנת קומיקס פעילה ביום ההולדת? אבל, כדי להפוך את יום ההולדת ל"יום הולדת קומיקס", לא מספיק לשלב סדנא. כדאי לעצב את קירות חדר יום ההולדת בסגנון ציורי קומיקס. חלקו בסוף האירוע שקית ממתקים, בצירוף קומיקס אישי. כדאי גם לשלב סדנת תחפושות המשלבת את הדמויות שצוירו בסדנת הקומיקס.

יום הולדת בסגנון השודדים הקריביים:

ביום ההולדת הזה, אתם תהפכו לשודדים קריביים. כל הילדים, יתחפשו לשודדים קריביים. שכרו מפעיל שביחד עם הילדים, יבנה עם הילדים אי של השודדים הקריביים, ואת ספינת הפירטיים של השודדים הקריביים. חברו לילדים את המנון השודדים הקריביים,  ורקדו עם הילדים את ריקוד השודדים הקריביים.

יום הולדת מדעי:

הפכו את הילדים ביום ההולדת למדענים! הזמינו מפעיל, שיבצע עם הילדים סדנא פעילה, בהם ילמד אותם להכין ניסויים מדעיים. מומלץ לשלב עם הילדים במהלך יום ההולדת מופע של קסמים מדעיים.

יום הולדת בסגנון תסרוקות וצמות:

גם לילדות מגיע יום הולדת מפנק. אתם יכולים לחגוג לילדה יום הולדת בו הילדות יתנסו בתסרוקות וצמות שונות. בחרו במפעילה שתערוך לילדות סדנה פעילה של תסרוקות וצמות. כדאי לשלב בסדנה גם איפור. מומלץ לפזר בשטח בובות גדולות עם שיער, בהן יוכלו הילדות באופן חופשי להתעסק בהכנת התסרוקות והצמות.

יום הולדת של הכנת מתוקים:

הפכו את הילדות ביום ההולדת לטבחיות. בחרו במפעילה שתערוך עם הילדות סדנא פעילה להכנת מתוקים: עוגות, פנקייק, ומגוון רחב של פינוקים. בסוף יום ההולדת, יאכלו הבנות לקינוח את התוצרים הטעימים שהכינו.

Share this post

גלילה לראש העמוד