יפוי כח נוטריוני
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

כיצד להתכונן לפגישת יפוי כח נוטריוני

ייפוי כח בעצם מאפשר למישהו שבוחרים וסומכים עליו לעשות פעולות כאלו ואחרות, ייפוי כח יכול להגיע בכל מיני מצבים בחיים בין אם כבר אותו אדם המוסר את ייפוי הכח למישהו אחר אינו יכול להחליט בעצמו בעקבות גיל מבוגר, או חלילה מקרה מוות ולכן במקרים כאלו יש למיופה הכוח את האישור לבצע פעולות אם זה מכירת דירה בשם אותו אדם, ניהול חשבונות וכדומה .

כדי שייפוי הכוח אכן יבוצע כמו שצריך, יש לפנות לנוטריון עו"ד בעל תואר מתאים מנוסה ומקצועי שהוא מוגדר כנוטריון רק אז ניתן לבצע ייפוי כוח ואותו מסמך כשר ואמין.

יפוי כח נוטריוני

פניה לנוטריון לצורך ייפוי כח

כאשר בוחרים בעל מקצוע מוסמך המוגדר כנוטריון וחשוב לדעת שזה אכן כך, לבדוק את הנתונים היטב, ניסיון , מקצועיות ואפילו לבקש המלצות על אותו נוטריון , יש לבדוק כי הוא עוסק בתחום שמתאים , מכיוון שיש כל כך הרבה נושאים ותחומים בהם נוטריונים כאלו ואחרים עוסקים בהם חשוב לבדוק היטב ולעומקם של דברים כי אכן אותו נוטריון מתאים לקטגוריה שזקוקים לה.

במידה ומדובר על כמה פעולות שצריך לעשות מומלץ לבצע זאת בפני נוטריון, אותו בעל מקצוע מנוסה יידע בדיוק כיצד להסביר מה התהליך המיועד, כיצד ניגשים לתהליך , מה צריך לעשות על מנת לקבל ייפוי כח וכדומה. ברגע שכל התהליך מובן ואינו מסובך בזכות ההסבר המקצועי של הנוטריון אפשר להתחיל בפעולה

נוטריון מיומן הוא אחד כזה שהוא קשוב ללקוחות שלו, כל דבר שאינו מובן חשוב ואף רצוי מאוד לשאול אותו כדי שהדברים יהיו ברורים , בכל זאת לא כולנו נולדנו להיות עו"ד ונוטריונים ולכן כאשר אותו נוטריון יודע להקשיב ולספק את התשובות הברורות לאותו לקוח הזקוק לשירותי נוטריון אז וודאי שתהליך קבלת ייפוי כח נוטריוני הרבה יותר מובן ולא נראה מסובך מידי.

לאחר שהכל מובן יש לחתום על מסמכים וזה נעשה מול עו"ד נוטריון , כדאי לבדוק היטב למי פונים משום שמדובר במסמכים משפטיים שחייבים להבין אותם לפרטי פרטים ורק נוטריון אמין, קשוב ומקצועי יכול לעזור בזה.

Share this post

גלילה לראש העמוד