הפעלות עם בלונים
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

הפעלות עם בלונים

כולם יודעים כמה ילדים אוהבים בלונים ויש בזה משהו משמח  וכייף שיכולים לעשות עם בלונים הרבה דברים. אם אתם מתלבטים איזו הפעלה לעשות לילדים במסיבת יום הולדת או כול אירוע אחר, יש לכם עכשיו רעיון מעולה, הפעלות עם בלונים. אין ליצן או קוסם היום שלא יודע לעשות משהו עם בלונים. זה תמיד מאין הפתעה משמחת שכזאת שפתאום הוא עושה משהו עם הבלון וכולם שמחים ונהנים. אז עם הרגע הזה משמח וכייף לילדים, למה לא לעשות את כול ההפעלה עם בלונים?

מה אפשר לעשות בהפעלה עם בלונים:

  1. פיסול מבלונים: אמן בלונים שמגיע להפעלת הילדים יכול ליצור שלל של דמויות כמו חיות, אותיות, בובות, אופניים, עוגות ועוד מלא דברים. הילדים שותפים להחלטה מה לעשות מהבלונים ומשתתפים פעילים במשחק עם מה שהאמן יצר ועל הדרך גם לומדים בעצמם לעשות דברים פשוטים לבד.
  2. משחקי הפעלה: יש כמה דרכים לשחק עם הילדים ולהפעיל אותם בצורה של משחקים, הנה כמה אפשרויות:
  • תחרות מי מנפח בלון הכי מהר.
  • לצייר על בלונים פרצופים ולעשות מאין תאטרון.
  • תחרות בפיצוץ בלונים בצורות שונות, ביחידים ובזוגות.
  • ללמוד איך לעשות צורות מבלונים ולקחת כמתנה הביתה.

למי מתאים ההפעלה בבלונים:

ההפעלות מתאימות לילדים מגיל 4 ומעלה שגם ההורים יכולים להשתתף בחוויה לשחק עם הילדים וללמוד כמה טריקים קטנים. ההפעלה מתאימה לימי הולדת, אירועים בגן או בבית ומתאימה לכול הילדים,גם ילדים עם מוגבלות, גם לבנים וגם לבנות.

איך לדעת ממי להזמין את שירותי ההפעלה:

בחרו אנשים מקצועיים שיודעים לעבוד עם ילדים ויש להם ניסיון, בקשו לראות תעודות בהוראה אולי או תעודות מקצועיות אחרות. בדקו כי המוצרים שאותה חברה מביאה להפעלה הם בלונים איכותיים כאלה שלא מתפוצצים בקלות ועשויים מחומרים לא מזיקים. כיום לכול עסק שמכבד את עצמו יש אתר כזה או אחר, כנסו לאתר של העסק  ותסתכלו על תמונות ותתרשמו גם מהאנשים, חפשו אולי המלצות אם יש ולא פחות חשוב צרו קשר  ותראו האם זה מתאים לכם למטרות שתכננתם ליום הולדת.

לסיכום: יש כיום כול מיני סוגי הפעלות לילדים וכולם מנסים להמציא משהו חדש. הפעלה בבלונים היא הפתרון המושלם, כי היא לא גרנדיוזית, כולם אוהבים בלונים וההשקעה הכלכלית היא לא כזאת  גדולה ועוד יוצאים עם מתנה והפתעות לילדים שגם למדו משהו חדש עם בלונים  שיוכלו לעשות בעתיד.

Share this post

גלילה לראש העמוד